http://relax./

В столиці Великобританії дизайнери, архітектори і авіаконструктори спроектували унікальний готель, який повертає людство в епоху дирижаблів.

Тоді туристи могли неквапом і з комфортом насолоджуватися красою природи і пам'ятками. Тепер мандрівники зможуть оглядати околиці прямо під час польоту на висоті кількох кілометрів.

Воістину фантастичний проект готелю під назвою Aircruise представили працівники дизайнерського бюро Seymourpowell в Лондоні, повідомляє EyeForTravel. Очевидно, що це буде самий розкішний і вражаючий спосіб подорожувати.

Після загибелі цепеліна "Гінденбург" в 1937 році людство на довгі роки залишило ідею пасажирських перевезень, порівнянних по комфорту з плаванням на морських круизерах. Тепер же давня мрія авіаторів і всіх тих, хто не боїться висоти, знову стає дійсністю.

У новому проекті Aircruise все продумано таким чином, що постояльцям-пасажирам не доведеться жертвувати комфортом заради швидкості. При цьому літаючий готель витягнуть у вертикальній площині і взагалі на дирижабль в класичному уявленні схожий мало.

Він здатний розвинути крейсерську швидкість 100-150 кілометрів на годину. При такому розкладі подорож з Лондона в Нью-Йорк займе 37 годин, а з Лос-Анджелеса в Шанхай можна буде долетіти за 90 годин.

На борту Aircruise, як і на будь-якому круїзному судні, розташовуються просторі салони, ресторан, бар і відмінні оглядові майданчики, повідомляє Turist.rbc.ru.

Представники компанії Seymourpowell повідомляють, що "дирижабль" зможе підніматися на висоту 3,6 тисячі метрів, пролітаючи над найцікавішими пам'ятками і навіть гірськими масивами .

У підлозі літаючого готелю будуть зроблені панорамні скляні вікна, і мешканці-пасажири зможуть милуватися морями, океанами, лісами й містами, які будуть пропливати внизу.

Максимальна кількість людей, яких зможе перевозити це повітряне судно, досягає 100 чоловік, причому 20 з них - обслуговуючий персонал.

На борту "авіагостініци" передбачається розмістити чотири стандартних номери, п'ять - меншого розміру і один пентхауз.

При цьому новинка є абсолютно екологічним видом транспорту.


В якості джерела енергії використовуються сонячні батареї і водневі паливні елементи, які також забезпечують готель чистою водою.

Той же водень стане джерелом підйомної сили з розрахунку 1 кубометр газу для підняття 1,2 кілограма ваги.

За розрахунками проектувальників, висота конструкції Aircruise сягатиме 265 метрів. При таких розмірах загальний обсяг резервуарів з воднем складе 330 тисяч кубічних метрів. Цього буде достатньо, щоб підняти в повітря 396 тонн конструкцій самого готелю і корисного вантажу.