http://relax./

Название острова отримало популярність завдяки двом відомим у світі маркам, випущеним в 1874 році, - "Блакитний Маврикій" і "Рожевий Маврикій".

Сьогодні марки відомі хіба що завзятим филателистам, а острів перетворився на упорядкований туристичний курорт.

Перші враження

Після тривалого перельоту до острова, ви будете насолоджуватися кожною секундою на цьому райському шматочку землі в Індійському океані.

З повітря Маврикій прекрасний: зелений і рясний, з бірюзовими водами, родючими нагір'ями і захоплюючими горами. Кожна велика імперія мала свої види на Маврикій: від голландців (1598), до французів (1715-1819) і британців (1814).

Через своє географічне розташування Маврикію часто випадала доля торгового порту, де йшла продаж рабами, спеціями з африканського континенту, а також цукром, зібраному тут же. Тільки в 1968 році острів став незалежний від Великобританії. У 1992 році Маврикій став республікою.

Багата історія стала причиною етнічної різноманітності населення з голландськими, французькими, британськими, африканськими, індійськими і китайськими корінням.

Французька мова є переважаючим на острові. А кухня настільки екзотична і різноманітна, наскільки цього можна було очікувати.

Протягом літа з листопада по травень температура знаходиться в межах 22 - 35 градусів.


Взимку температура рідко опускається нижче 17 градусів, і море ще досить тепле для плавання і заняття водним спортом.

Звичайний день на Маврикії

Ранок на Маврикії можна зустріти розслабленим відпочинком на пляжі. Благо, вибір є: від бездоганних пісків Бель-Мара на східному узбережжі до Флік-ен-Флак на заході, де знаходиться найдовший пляж на острові, який славиться своїми заходами.

Чи не залиште увагою пляж Темерін Бей, природні пам'ятки якого складають гори, океан і Чорна ріка.

Серфінгісти знайдуть чим зайнятися на південному заході. Щоб скрізь встигнути, візьміть автомобіль.

День можна витратити на відвідування Музею Сахара і Памплемусі, одиного з кращих ботанічних садів в світі.

Залишок дня рекомендуємо провести в Блек Рівер Джорджес, національному парку ЮНЕСКО на південному заході острова, в оточенні унікальної флори і фауни.

Окремі види рідкісних тварин, такі як рожевий голуб і летюча лисиця, можна зустріти тільки тут. Водоспади, глибокі басейни і захоплюючі краєвиди створюють різкий контраст з тропически досконалістю берегової лінії.

Далі вирушайте у напрямку до гори Ле Морн, яка колись давала притулок збіглим рабам. Найміть гіда, оскільки шлях буде не з легких.

На закінчення дня ви будете точно знати, наскільки точні слова Шарля Бодлера, який назвав Маврикій райським садом.