http://relax./

В Португалії є місце яке дало назву всесвітньо відомому провину мадері. Символ острова - квітка стрелиции, схожий на велику руду фантастичну птицю.

Острови Мадейри розташовані в 600 км від узбережжя Африки. Клімат субтропічний, але температура океану рідко піднімається вище +18 градусів, тому на острові немає великих курортних центрів, і більшість прекрасних пляжів пустують.

Сам острів гористий, покритий великою кількістю рослинності і квітів. Квіти розпускаються циклічно. Бугенвіллея, гібіскус, бегонії, зарості дикого солодкого кропу і велика кількість фруктових дерев створюють відчуття райського саду. Доповнює картину строката фауна, в якій переважають екзотичні птахи.

На острові переважає архітектура в колоніальному стилі. Мікросвіт, в якому майже цілий рік панує оксамитовий сезон, сповнений спокою і самодостатності.

Місцеві жителі називають острів місцем, на якому немає проблем. Влітку Мадейра позбавлена від виснажливої спеки, а взимку - від холоду.

Виноградники і виноробні господарства виробляють за старовинними рецептами високоякісні вина, що користуються великою популярністю.

Найбільш відомий винний дім острова Бланді- в рік його відвідують більше 170 тисяч осіб. Blandys - найстаріші виробники вина в регіоні - справа було засновано в 1811 році.

Дегустації проводяться на території колишнього монастиря франсісканцев, побудованого в XVII столітті.


Це одночасно і винний дім і історичний пам'ятник. У підвалі обителі зберігаються вина, виготовлені ще в 1840 році.

Типи вин вироблених на острові:

Malmsey - м'яке, темне десертне вино

Bual - темне, густе і дуже ароматне вино

Verdelho - напівсухе жовтувато, коричневе вино

Sercial - сухе, середньо солодке, бурштинове вино

До речі узагальнена назва солодких вин з островів Мадейри , носить назву мадери.

Місткість готелів Мадейри - близько 25 тисяч осіб, 70% з них, це готелі класу "чотири і п'ять зірок". Основа доходів острова - туризм.

Багато кортів, полів для гольфу і ресторанів. Білі будинки з теракотовими дахами, буйна рослинність дала ще дуже відома назва, Мадейру часто називають ботанічним садом Бога.

Всі місцеві винні свята беруть свої витоки від стародавніх фінікійців. Столиця острова місто Фуншала знаменитий своїм ринком квітів і фабрикою вишивок.

На острові дуже розвинені водні види відпочинку - серфінг, дайвінг, водні лижі, а також морська рибалка. Мадейра є центром міжнародної риболовлі. У теплих водах водиться багато тунця і блакитного марлина.