http://relax./

Королевство Норвегія знаходиться в західній частині Скандинавського півострова. Воно межує з Швецією, Фінляндією, і омивається Баренцевим, Норвезьким і Північним морями.

Нурдланн - одна з провінцій Норвегії. Її назва, Nordland, переводиться зі Давньонорвезька як "Північна країна".

Ця провінція відноситься до центральної частини Норвегії і ділиться на регіони Хельгеланд, ОФОТ, сальто, Лофотен і Весторолен. Частина назв регіони отримали від однойменних назв фіордів.

Що таке фіорд? Фіорд це вузький і звивистий глибоко врізався в материк морська затока зі скелястими берегами. Найзнаменитішими фіордами Норвегії вважаються: Согнефьорд, Хардангерфьорд, Тронхеймс-фьорд і Нур-фьорд.

Завдяки своїй неповторній красі ці затоки приваблюють заслужену увагу туристів з усього світу. У цих незвичайних місцях змішалися і скелі покриті густою рослинністю, і озера зі шхерами.

Завдяки теплій течії Гольфстріму клімат на узбережжі досить м'який і влітку і взимку. В глибині губернії клімат континентальний і сухий, літо тепле, а зими дуже холодні.

Погода міняється дуже швидко і різко. З кінця квітня по середину серпня - період білих ночей, сонце практично цілодобово не сходить з небосхилу.

Середньодобова температура в районі Осло досягає 19,5 градусів. Денна температура навіть на півночі в літній період може доходити до 25 градусів тепла.

Чим хороший Нурланна - тут практично всі природні краси зібрані в одному місці: острова і шхери, білі пляжі і зелені долини, глибокі печери та озера .

Рибальські будинки називаються "Рорбах", в перекладі "морський дім", дуже давно такі будинки будувалися на палях і зазвичай складалися з двох кімнат. Сьогодні мандрівникам запропонують будинку на будь-який смак, від простих до найвищого стандарту.

Зазвичай у такому будинку є загальна вітальня, кухня і санвузол. У будинках більш високого класу більше кімнат, відповідно і ціна вища. Крім морських будинків є мотелі, кемпінги, готелі і розгалужена мережа хостелів (приватних будинків з правом оренди).

У Норвегії всі землі діляться на необроблені з правом вільного доступу (більша частина водойм, пляжі, ліси, гори) і оброблені (на яких право вільного доступу не діє).

Зазвичай ягоди (морошку) можна збирати на державних землях, на приватних же угіддях, збирати не можна, але можна їсти. Право доступу до природи і вільне пересування - важлива частина норвезької культури.

У цих землях вам нададуть умови для різноманітного відпочинку: велосипедні маршрути, альпінізм, дайвінг, походи з гідом по льодовиках.

І, звичайно ж, риболовля.


Ловити можна і прісноводну рибу і морську. На мілководній морському узбережжі повно риби, у багатьох місцях лов можливий прямо з берега.

Влітку чудово клює сайда і прибережна тріска, клювання сайди називають літнім хітом Нурланна. Ловлять сайду і на вудку, і на донки. Ліцензії на лов не потрібно.

Для туристів дозволений без ліцензійний лов на ручну снасть, без права продажу. Вивозити з Норвегії дозволено максимум 15 кг риби та один трофейний екземпляр на людину. На лов лосося, морської форелі і арктичного гольця діють спеціальні правила риболовлі.

Для риболовлі в прісноводних водоймах необхідно купувати ліцензію або отримати дозвіл від власника водойми. Діти до 16 років мають право безкоштовно рибалити (окрім лову лосося) з 1 січня до 20 серпня. Ловля лосося в водоймах платна (податок на риболовлю).

Для відпочинку на шхерах розроблені спеціальні правила: можна збирати ягоди, ходити і ставити намети в приватних володіннях, але не більше двох ночей.

Якщо ви вирішили залишитися на більш тривалий термін, необхідно домовлятися з господарем, якщо земля знаходиться в приватному володінні.

Взимку на Лофотенах проходить один з наймасштабніших рибальських сезонів. З Баренцева моря приходить морська тріска на нерест. Наприкінці березня проводиться чемпіонат моря з ловлі тріски.

Кухня Норвегії

Коржики виготовлені з борошна і картоплі - Lefse. Сушена риба (зазвичай тріска) вимочений в лужному розчині - лютефіск.

Фірмова страва - форель з душком (rakfisk). Крім різноманітних страв з риби, у великій пошані баранина. Смалахове - тушкована бараняча голова. Феналар - тушкований окіст. Багато страв з оленини, лосятини, кабанину.

Дичина зазвичай подається з кисло-солодкими соусами і ягодами ялівцю. У великому ходу і різноманітні страви з китового м'яса. Традиційні норвезькі напої - кава, пиво і картопляна горілка аквавіт. Похідний напій це Лін'є-аквавіт.

Для його виготовлення горілку аквавіт заливають у бочки, а потім везуть до Австралії і назад. Після такої подорожі горілка вбирає аромати того матеріалу з якого зроблена бочка.

Взагалі в Норвегії дуже багато різних видів як зимового, так і літнього відпочинку. Краще про всі види запитувати у туроператорів по цій країні.

Вони, до речі, і введуть в курс справи з приводу правил проживання та вилову риби, і порекомендують в якій з провінцій країни вікінгів найкраще провести свою відпустку.