http://womancommunity.ru/

Тоскана - земля, яка надихнула великих письменників, художників і мислителів. У Тоскані народився майстер Ренесансу - Мікеланджело, знаменитий Данте Аліг'єрі, видатний представник італійського мистецтва - Леонардо да Вінчі.

Тоскана, як ковток прекрасного італійського вина, п'янить і дарує насолоду. У цю землю неможливо не закохатися. Тут тривоги і печаль йдуть геть, а в повітрі панує ідилія і умиротворення.

Тоскана просякнута сонячними променями, що зачаровує природою, високим мистецтвом і атмосферою гармонії. Тільки тут, далеко від суєти можна споглядати, як теплий тосканський вітер колише пшеничне колосся, приносячи з собою аромат моря і південних кедрів.

Сільська місцевість в Тоскані захоплює і чарує соковитістю зелених полів, безкрайніми виноградниками, затишними фермами, а також долинами, засіяними кипарисами, оливами та різноманітними квітами.

Тоскана славиться своєю неповторною і незабутньою кухнею, яка підкорює будь-якого гурмана. Тосканські кулінарні традиції мають давнє коріння і втілюють у собі краще від італійської їжі.

Спагеті Пічі, які виготовляються руками кращих кухарів, не залишать байдужим, а смак залишиться в пам'яті надовго.


Знаменита сієнські свинина, смажена дичину, а також м'ясо "кьяніна" відрізняються ніжним чудовим смаком. І, звичайно, все це супроводжується кращим сиром і витонченими місцевими винами.

Побродивши по тосканської столиці Флоренції можна потрапити на культурні фестивалі, виставки художників, майстерних скульпторів, а також відвідати модні покази.

Маленьке місто Сієна - це скарбниця культурних шедеврів готичної архітектури, де панує дух середніх віків. Вся Сієна обвита вузькими вуличками і грандіозними палацами.

Красивий і цікавий місто Піза пишається своїми творами мистецтва, що дійшли до нас із середньовіччя. У минулому це місто був могутнім портом Стародавнього Риму. Щорічно в місті проводиться битва на мосту, яка називається Понте ді Меццо.

Традиція цього костюмерного уявлення прийшла з далекого шістнадцятого століття.
Відпочинок в Тоскані - це незабутня подорож у світ італійської культури, а також знайомство з традиціями та історією.