http://relax./

Каких тільки незвичайних готелів не буває в світі! Людей селять на дереві, у в'язниці, трубі, печері, млині і в інших дивних місцях. А ось в Катарі будують підводний, точніше, наполовину підводний готель, постояльці якого будуть жити в .. "медузах".

Новий проект носить назву Amphibious 1000. Над його створенням працюють фахівці компанії Giancarlo Zema Design Group. Компанія має намір побудувати готель, наполовину пішов під воду, який нагадує величезного монстра, повільно занурюється в море.

Даний проект поки ще не розроблений детально, у всіх подробицях. Відомо, що готель буде побудований у вигляді знаходиться у воді півкола, який охоплює вежу з рестораном всередині.

Гості Amphibious 1000 зможуть зупинятися в одному з 80 плавучих номерів готелю (званих медузами), які можуть похвалитися чудовими підводними видами в межах штучного рифу.

Якщо в Катарі готель буде полуподводним, то у Флориді вже існує повністю підводний готель.


Jules "Undersea Lodge - це колишня наукова лабораторія, він розташований під водою на глибині 6 метрів.

Там можуть зупинитися дві пари, є душ, холодильник і мікрохвильова піч. У такому готелі дуже цікаво спостерігати за життям підводного царства, сидячи біля ілюмінатора. Ціна питання - 400 доларів за ніч.

У торік на північному сході архіпелагу Фіджі відкрився підводний готель Poseidon Undersea Resort. Він складається з 48 бунгало, які знаходяться на березі, а також 24 номерів-капсул розміром 10x5 метрів і люкси "Наутілус" площею 300 квадратних метрів, розташованих на глибині 15 метрів.

Стіни в підводних номерах частково прозорі, так що клієнти можуть спокійно спостерігати за рибами та іншими морськими тваринами. Вартість проживання в двомісному номері - 30 тисяч доларів на тиждень.