http://tourism-world.ru/

То, що Ізраїль займає зовсім мало місця на карті світу, знає багато хто. А ось з різноманіттям відпочинку в Ізраїлі мало що знайомий. Курорти в Середземному морі - Тель-Авів і Нетанія - рекомендується розглядати як бази для екскурсій в Єрусалим, Хайфу, Галілею та інші унікальні місця.

практичеки всі екскурсійні тури включають кілька днів відпочинку на Мертвому або червоному морі, а в програмах на 12-15 днів пропонується 7-10 днів пляжного відпочинку.

Особливою популярністю користуються відпочинок та оздоровлення на цілющому Мертвому морі. Воно унікальне за своїми лікувальними властивостями. Адже Мертве море - найнижче місце в світі, близько 400 метрів нижче рівня моря!

Вода Мертвого моря, багата унікальними мінералами, цілющі грязі і повітря, лагідне сонце - все це чудотворно впливає на багато захворювань суглобів та шкіри , у тому числі дерматит, псоріаз, нейродерміт та ін.

Також досить популярний Ейлат - місто-курорт на червоному морі. П'ятого жовтня поновлюються прямі чартерні рейси в цей чудовий курорт.

Коралові рифи вражають своєю красою не тільки любителів дайвінгу, але і простих туристів. З Ейлата можна відправиться на Екскурсію в Петру (Йорданія), Тимна-парк і на Мертве море. А ось з'їздити на один день в Назарет, Хайфу або Тель-Авів практично не реально - аж надто далеко ...

Деякі туристи вирішуються на екскурсію в Єрусалим і при цьому не тільки проводять близько 10 години в дорозі, але і платять втридорога! Особливо засмучує те, що в самому Єрусалимі туристи проводять всього 3-4 години ..


Цей Святий місто заслуговує більшого!

Саме тому ми рекомендуємо нашим туристам прилітати в міжнародний аеропорт Бен-Гуріон (Тель-Авів) і відправлятися хоча б на пару днів в Тель-Авів або Єрусалим. Там можна і відпочити, і подивитися Ізраїль.

І тільки потім переїжджати в Ейлат з зупинкою на Мертвому морі (навіть годинне перебування в цьому унікальному місці залишає пам'ять на все життя - багато туристів згодом повертаються до Ізраїлю саме заради відпочинку на Мертвому морі). Тоді Відпочинок в Ейлаті буде повноцінним - відпочивши душею можна подумати і про тіло.

Потік туристів і паломників до Ізраїлю зростає місяць за місяцем! Втім, навряд чи варто цьому дивуватися - Ізраїль, дійсно, є одним з найбільш цікавих напрямків для туристів з усього світу.

Відправляйтеся в Ізраїль - маленька країна великих можливостей! І не відкладайте поїздку надовго - у вересні - жовтні в Ізраїлі вже не жарко і ще не холодно.

Саме в цей час відпочинок на березі Червоного або Мертвого моря чудово поєднується з відвідуванням Святих місць і оглядом визначних пам'яток.