http://relax./Швейцария - природний рай для туристів, котрі активний спосіб життя. Літні піші та велосипедні тури по країні складені з постійною увагою до потреб туристів. А унікальна мережа маршрутів "дружелюбною мобільності" поширена по всій Швейцарії.

У Швейцарії 2011 рік оголошений роком піших прогулянок. Хоча, таким можна сміливо вважати будь-який попередній рік. У країні, де дві третини території знаходиться в природному заповіднику, піші прогулянки - незвичайна радість. У Швейцарії спеціально прокладено 65 тисяч кілометрів лише для піших маршрутів. Але ж є ще велосипедні, роликові, маршрути для каное, маунтинбайкерів.

З природним розмаїттям в Швейцарії знайомитися найкраще саме пішки. Мозолі на ногах і спартанські пікніки замість обіду - в минулому. Зараз пішохідний туризм, це задоволення, приємні спогади і активний відпочинок в оточенні незайманої природи.

Найцікавішими маршрутами в цьому сезоні стануть "Прогулянка по небу", частиною якого стане найдовший у Європі пішохідний підвісний міст, який з'єднує гору Mostel Moun-tain і Maderen Forest, а також "Дорога по хребту" від Монте Лема - Монте Тамаро. Останній, славиться своїм незрівнянним панорамним видом на долину Левантина і оточуючими її долинами до самих Пеннінських Альп на заході і Грізонскіх Альп на сході.

Популярні у туристів і "Швейцарський маршрут білої води" (Сонона - Лавертеццо) у Долині Верцаска, який знайомить туристів з роботами відомих художників світу, і "Льодовик Дьяблере" (Кол дю Пійон - Санетщ) в регіоні Женевського озера, з усім пишнотою високогірних ландшафтів і ресторанчиками зі стравами місцевої кухні, приготованими за старовинними рецептами.


Чудові "Швейцарський винний маршрут" (Ст. Сафори - лютров) і маршрут "Дорогий Вільгельма Телля" (Рютлі - Бауен), де ви зможете пройти всі 26 кантонів за 2 дні - пішки.

Мережа велосипедних маршрутів по Швейцарії - це 8500 кілометрів трас на будь-який смак, від найпростіших до найскладніших, від коротких до багатоденних. Не забули швейцарці та про любителів гірського велосипеда, маунтинбайку.

Для них приготовані 3300 кілометрів гірських стежок. І навіть на роликових ковзанах по Швейцарії можна накрутити на своєму уявному спідометрі 1100 кілометрів, по самих цікавих маршрутах Мобільної Швейцарії.

Багата альпійська країна і ідилічними річками, і барвистими озерами. По них можна відносно легко проплисти на каное, милуючись гладдю найчистішої води і приголомшливими пейзажами околиць.

У Швейцарії вас чекають регіон Вале, з великими льодовиками і численними альпійськими перевалами для надихаючого гірського відпочинку, Женева, в затишній бухті, де Рона випливає з Женевського озера, а також околиці озера, сутність країни - Люцерн.

Вам неодмінно захочеться всього і відразу, а заодно і прийняти сонячні ванни в Тічино, і смачно поїсти місцевої італійської кухні, і, безумовно , заглянути на курорти Енгадін Санкт-Моріц в кантоні Граубюнден, де крім світських розваг вашу увагу привернуть все ті ж піші маршрути, для яких природа в регіоні просто ідеальна.