Амстердам, вересень 2008р. Цієї осені квіткова мода повна контрастів: в моду увійшли мініатюрні горшкові рослини і гігантські зрізані квіти.
Голландські експерти в галузі квітникарства заявили про химерному тренді цієї осені: неймовірному підвищенні продажів одного з найбільш мініатюрних кімнатних рослин, алоказии "Bambino Arrow" (" Стріла Дитини "), і величезних бутонів альстремерії" Hawaiian Dream "(Гавайська мрія").

Алоказия "Bambino Arrow" була виведена всього три роки тому, і за цей час встигла зайняти друге місце в списку найбільш продаваних рослин своїй категорії.

За півтора року через знамениті голландські аукціони було продано більше 350 тисяч примірників цієї квітки - вражаючий успіх для такого непоказного на вигляд рослини.

"Стріла дитини" досягає всього 40 см у висоту і володіє скромним, але рідкісним забарвленням листя - темно-зеленим з сріблястими прожилками.


Крім того, листя Bambino Arrow мають дивовижну форму: вузькі, з хвилястими краями, вони нагадують екзотичну флору джунглів.

Можливо, саме цим пояснюється популярність міні-алоказии серед споживачів. Можливість створити власні мініатюрні джунглі - мрія багатьох любителів рослин, обмежених простором міської квартири.

Продажі квітів альстремерії "Hawaiian Dream" ще вище: з травня 2007 року було куплено 0,4 млн бутонів. Популярність цієї квітки на ринку пояснюється незвично великими бутонами соковитих відтінків. З діаметром не менше 9 см, квітки "Гавайської мрії" складають серйозну конкуренцію навіть самим розкішним трояндам.

Крім того, Альстремерія "Hawaiian Dream" відрізняється довгим життєвим циклом і міцними стеблами, що полегшує їх транспортування і робить їх неоціненними для споживача.