Давно минули літні вбрання, та й бабине літо з його золотий красою вже теж закінчилося .. Про новорічних святах думати ще зарано , адже на дворі самий розпал листопада - пора противного осіннього холоду, дрібних і не дуже дощів і глибокої міжсезонної туги. Недолік світла і тепла максимально допомагає нам увійти в стан смутку і зневіри.

Однак, піддаватися на такі "провокації" означає приректи себе на вирвані з активного життя місяці, та й розгулявся не в строк грип так, ненароком, прийме тебе в свої обійми .. Саме тому, якщо, незважаючи на зовнішні фактори, ти хочеш залишатися активною і бадьорою всередині, то цей матеріал надасть можливість знайти кілька дійсно підходящих для досягнення цієї мети рад.

Отже, перший і один з найбільш важливих порад. Незважаючи на той факт, що погода зовсім не сприяє ранньому пробудженню, бо картинка за вікном похмура і сумна, ти повинна надійти абсолютно врозріз цій обставині! Не можна залежуватися під теплою ковдрою допізна, навпаки, краще прокинутися раніше. Для того, щоб легше було прокидатися, потягнися гарненько прямо під ковдрою, подібно розбудженої кішці - це допоможе дещо завести організм. Кращий спосіб - відразу ж після підняття свого тіла з ліжка зробити кілька нескладних вправ: згинань-розгинань, присідань - вирішувати тобі. Відразу після цього - в душ! Кращий варіант - контрастний душ, якщо з ранку це для тебе дуже складно, то просто пограйся з температурою води, щоб і шоку не було, і деяку "контрастність" душу все-таки надати. :) Після душу обов'язково необхідний легкий, але поживний сніданок. Це можуть бути мюслі, йогурт (творог) або каша. Поживний сніданок - це дуже важливий елемент твого дня, інакше просто може не вистачити сил для бадьорості та активності протягом усього дня!

Весь день, незалежно від того робочий день чи вихідний, необхідно обов'язково давати собі перерви для мікро-зарядки: розім'яти суглоби, повертати головою, пожмякать плечима. Якщо твоя робота пов'язана з комп'ютером, обов'язково роби вправи для очей протягом трьох-п'яти хвилин щогодини - корисно повращать очима, кілька разів поміняти фокус на щось близьке, а потім знайти якийсь предмет вдалині, повторивши це кілька разів.


В обідню перерву обов'язково вийди на вулицю, бо свіже повітря може створити диво з твоїм настроєм. Досить двадцяти хвилин проогулкі, щоб отримати якийсь заряд бадьорості на половину, що залишилася робочого дня. Якщо ж день вихідний, то обов'язково і протягом його також виділити кілька хвилин на прогулянку .. Якщо погода до прогулянки зовсім не розташовує, слід виходити хоча б на 10 хвилин кожні дві години на балкон, подихати повітрям і подумати про щось приємне , дивлячись у далечінь ...

Протягом дня обов'язково пий воду, адже втрата навіть двох відсотків вологи від ваги тіла неминуче викликає відчуття втоми .. Літр-півтора питної води в день - важлива умова для підтримання заряду бадьорості протягом дня. Бажано, щоб це була мінеральна (але не лікувальна) вода з трохи солонуватий смак.

Надати бадьорості твоєму організму можуть і деякі продукти. Наприклад, горіхи збагатять організм калієм, кальцієм, магнієм і безліччю білка. Крім того, проблемний апетит також допомагають контролювати горіхи. Тільки не варто їсти їх багато - зловживання будь-яким продуктом шкідливо .. Ще фахівці рекомендують звернути особливу увагу на хурму. Вона містить в собі величезну дозу вітаміну С .. І крім того, це дуже смачно.

Дуже корисно в такий період зайнятися чим-небудь для душі, особливо, якщо ці заняття будуть фізичними - наприклад, басейн, аеробіка або танці! Крім того, що фізична активність підвищує заряд гарного настрою і покращує самопочуття, так ще й допомагає підтягти фігуру.

Таким чином, начебто прості і кілька примітивні поради, якщо їх звести в ранг звички, можуть досить сильно змінити твоє ставлення до осені, викоренивши з цієї пори року нудьгу і смуток. До речі, ці поради будуть корисні завжди, а не тільки в період тривалої осені. :)