http://www.florio-fashion.com/

Цветочные букети покликані дарувати гарний настрій, збагачувати яскравими фарбами повсякденні будні і підтримувати атмосферу святкового торжества .

Тому, щоб квіти радували погляд якомога довше, необхідно ретельно підходити до їх вибору при покупці.

Звернувши увагу на зовнішній вигляд рослин, як правило, можна визначити свіжість букета ще в магазині або в момент доставки квітів.

Незалежно від того, купуєте Ви букет в подарунок іншій людині, для прикраси інтер'єру власного будинку або просто не втримавшись від придбання улюблених квітів, абсолютним розчаруванням стане подвялі на наступний же день композиція з пониклі суцвіть.

Безумовно, зрізаним квітам для продовження їхнього життя у вазі необхідний особливий догляд, але, на жаль, іноді рослини в'януть вже в магазині, де їх приводять в недовговічний товарний вигляд при продажі.

На жаль, якщо Ви спочатку придбали несвіжий букет, швидше за все, старання з його порятунку виявляться марними. Тим не менш, є кілька нескладних рекомендацій з оцінки якості квітів при покупці.

У першу чергу, вибираючи місце покупки, варто віддати перевагу спеціалізованим салонам, де, як правило, вживаються всі заходи щодо збереження зрізаних квітів у відмінному стані.

По-перше, в таких магазинах є спеціальні холодильні камери, де квіти зберігаються при дотриманні оптимальних умов.

По-друге, досвідчені флористи-професіонали дбайливо доглядають за рослинами, відстежуючи шлюб, а майже щоденне оновлення асортименту забезпечується за рахунок значного товарного обороту.

Для знаючої людини зовнішній вигляд обираних кольорів може багато розповісти про їх якість та свіжості.

Перш за все, варто звернути увагу на бутони. Яскраві і інтенсивні кольори бутонів, а також їх пружність говорять про молодість зрізаного рослини.

В постійного букеті квіти будуть напіврозпустилися і бляклими, і швидко втратять свої пелюстки.

Ідеальним фаворитом вибору стане квітка , бутони якого або трохи прочинені, або закриті, але трохи прагнуть до відкриття.


Це буде вірною ознакою того, що бутони повністю розпустяться протягом двох днів.

Так, наприклад, купуючи лілію, варто вибрати гілку з двома-трьома напіввідкритими квітами і мало розкрилися бутонами, колір зовнішнього боку яких повинен бути зеленуватим , так як бутони жовтого кольору засохнуть і не розпустяться.

Тим не менше, існують види рослин, квіти яких розпускаються дуже швидко. У такому випадку на гідну якість рослини вкаже правильність форми віночка квітки, відповідна виду, а визначити свіжість допоможе стан тичинок.

Наявність на коротких тичинках або тичинках, розташованих в центрі квітки, пилку означає відносну зрілість, в той час , як її відсутність, відповідно, вказує на зародження молодого квітки.

Рівень насиченості вологою є ключовою характеристикою в оцінці свіжості зрізаних квітів.

Тільки у випадку, якщо цей рівень достатній, рослина або букет зможуть простояти у вазі довго. Відігнувши пелюстки квітки в сторону, а потім відпустивши, можна перевірити рівень вологи. У свіжого квітки пелюстки відразу візьмуть попереднє положення.

Також важливо звернути увагу на стебло і листя рослини, які повинні бути насиченого зеленого кольору, без коричневих країв.

Наприклад, бутони гвоздики навряд чи коли-небудь розпустяться, якщо стебло квітки жорсткий з характерними поздовжніми зморшками.

Якщо на стеблі квітки зрізані все листя, швидше за все, рослина вже простояло деякий час, а зів'яла листя була вилучена.

Звичайно, в цьому питанні теж є деякі винятки. Приміром, листя хризантеми досить швидко жовтіють, тому їх часто зрізають по всій довжині стебла, залишаючи лише зелень вгорі біля суцвіть.

Отже, надзвичайні квіткові композиції у вазі можуть радувати погляд досить довго тільки тоді, коли букет з свіжих квітів воістину свіжий, яскравий і чарівний.