http://greenflowers.my1.ru/

Семейство - Вербенові.Сорту. Батьківщина - тропічна Америка. Лантану - невисокий (до 1 м) напівчагарник з гіллястими пагонами. Листя жорсткі сіро - зелені, довжиною до 5 см, містять ефірні масла.

Квітки - рожево - помаранчеві, зібрані в суцвіття - парасольки. Цвіте навесні і влітку.

В даний час виведено багато гібридів лантан з білими і жовтими квітками. Розміщення. Влітку рослини воліють світлі сонячні приміщення або свіже повітря.

На зимовий період лантану вносять в прохолодне, світле приміщення. Квітучі лантан прикрашають інтер'єри офісів, добре виглядають в просторих приміщеннях. Удома їх встановлюють у великих вікон, на заскленій веранді, у зимовому саду.

Догляд.

Влітку поливають рясно, взимку - помірно.


Влітку підгодовують рідкими добривами 2-3 рази на місяць: після формування бутонів і початку цвітіння.

Молоді рослини пересаджують щорічно ранньою весною, дорослі - один раз на 2-3 роки в суміш, що складається з дернової, листової, перегнійної землі з додаванням піску (2: 1: 1: 1/2). Навесні пагони лантан підрізають, щоб сформувати красиву крону.

Шкідники і хвороби. Основні шкідники - білокрилка, павутинний кліщ. Хвороби - різні плямистості. Розмноження. Можливо живцями і насінням навесні. Раду.

Підгодовувати рослину слід тільки після формування бутонів, тому що більш рання підгодівля посилює ріст рослини, а квіток утворюється мало.