Що може бути приємніше, ніж передчуття власного весілля? Мабуть, лише активну участь в передвесільних клопотах: оренда лімузина для весільного кортежу, пошук професійного фотографа, якому буде довірено весільна фотозйомка, і вибір ідеального крему для святкового торта.

А якщо цього для вас недостатньо, то можна спробувати себе в ролі флориста - поради та рекомендації щодо створення букетів, бутоньєрок та інших квіткових композицій можна знайти в книгах про квітникарстві, на спеціалізованих сайтах і в майстер-класах дизайнерів. Тому ми обмежимося лише кількома важливими нюансами створення весільних квіткових композицій.

Ефектні кольору. Замість "стандартних" білосніжних і кремових, в букетах, корзинах і настільних композиціях можуть бути присутніми яскраво-червоні, бордові, жовті, помаранчеві, карамельно-рожеві і бузкові квіти і бутони. Загальна атмосфера свята і весільна фотозйомка лише виграють завдяки такому яскравому нестандартному рішенню. В ідеалі, в обраній кольоровій гамі повинні бути витримані всі квіткові елементи весілля, аж до букетиків в петлицях в офіціантів і гірлянд на капоті машини, якщо в програмі свята є оренда лімузина для весільного кортежу.

Золота середина. Вибираючи композиції для прикраси банкетних столів або залу, де проводитиметься весільна фотозйомка, подумайте про те, наскільки гармонійно вони будуть виглядати в об'єктиві фотографа при штучному світлі через кілька годин після банкету.


Найчастіше найефектніші і виразні букети і корзини в стилі "бароко" втрачають весь свій шарм через неякісне реквізиту. А еко-стиль - дерев'яні діжки, бляшані відра і банки в якості ваз, вимагає відповідної стилістики оформлення всієї весілля, інакше такі композиції будуть виглядати просто безглуздо.

Питання часу. Якщо ви вирішили оформити весілля за допомогою живих квіткових композицій - підносів з мініатюрними садами кактусів, горщиками з тюльпанами або цілими ящиками з "полянами" ромашки, зайнятися пошуками постачальників, вигонкою бутонів та іншими садоводческими клопотами коштує вже за пару місяців до весілля. До того ж, потім у вас буде достатньо інших турбот - оренда лімузина і автобусів для гостей, затвердження меню, пошуки сукні та багато іншого.

"Біологічна безпека". Зрозуміло, застрахуватися від усіх несподіванок неможливо, але у випадку, якщо ви знаєте про сильну алергію на пилок у когось з гостей, варто уточнити, від яких кольорів краще утриматися. Ще одна корисна рада: всі екзотичні квіти, бонсай і композиції в горщиках потрібно завчасно обробити безпечними для людей органічними пестицидами - вид плазунів по столам комах навряд чи припаде до смаку гостям і нареченим.