Зарубіжні фільми нерідко наводять молодих на думки про виїзної реєстрації шлюбу. Тепер така можливість з'явилася і у росіян.

У чому ж полягає ця церемонія?

По-перше, виїзна реєстрація - це тільки красива імітація розпису в РАГСі. Перед нею наречений і наречена повинні будуть в будь-який день і в будь-якому одязі повноцінно зареєструвати свої відносини в державному органі.

А потім .. фантазія без кордонів. Можна вибрати будь-яке місце (старовинну садибу, парк, ресторан, терасу заміського будинку), прикрасити його, запросити гостей і влаштувати красиву романтичну реєстрацію з клятвами, оригінальним виходом нареченої і нареченого і всім, що підказує серце. Замість працівника РАГСу для виголошення урочистої промови можна запросити актора, а саму промову написати в обраному ключі .. Краса!

В даний час кілька московських РАГСів тільки в певні дні (остання п'ятниця місяця) проводять виїзну реєстрацію. АЛЕ реєстрація ця помітно відрізняється від театралізованої в сторону банальності. На імітації розпису можна придумати все, що завгодно: вибрати будь-яке місце, будь-який музичний супровід, написати будь-який текст реєстратора.

Все частіше і частіше московські пари йдуть на проведення театралізованої виїзної реєстрації через те, що немає проблем з поданням заяви на певну дату - можна зареєструвати стосунки в будні, надівши джинси. Плюс до всього можна самим вибрати час реєстрації, що в РАГСі може виявитися проблематичним.

Щоб організувати виїзну реєстрацію, потрібно:

1. Знайти місце. Якщо це прилегла до ресторану зона, то оренди за неї або не буде, або вона буде мінімальною, а якщо Ви виберете парк або садибу, або яку-небудь галявину в місті, то на проведення театралізованої вистави на ній потрібно отримати дозвіл місцевої влади та оплатити оренду порядку від 10000 рублів на годину. Цим якраз займаються агентства, наприклад, Креативне агентство "Моріссот", приватних осіб рідко допускають до переговорів, тому ми укладаємо свої внутрішні договору з дирекціями парків.

2.


Продумати прикраси.
Найчастіше ставляться арки з куль або квітів, підставки для кілець, дорога молодих всипаний рожевими пелюстками.
Природно, прикраса живими квітами дорожче .. Арка ж з кульок плюс прикраса території стійками або "деревами" з куль обходиться приблизно в 15000-18000 рублів. Віддалік ставиться стіл для фуршету. Так як на нашу Законодавству розпивання спиртних напоїв на території парків заборонено, то це питання агентства теж обумовлюють з дирекціями. Якщо все відбувається на території ресторану, ніяких проблем не буває.

3. Продумати сценарій реєстрації. Запрошується реєстратор, найчастіше актриса, з якою Ви обумовлюєте її мова, вона може бути різною (з клятвами, без них, з обміном кільцями, з врученням свідоцтва про шлюб і без нього тощо), продумується, гості будуть стояти або сидіти. Якщо сидіти, то це окрема оренда стільців/лавок і чохлів на них. Якщо реєстрація проходить на території ресторану, він може надати стільці безкоштовно (іноді) . І продумується музика. Це або запис маршу Мендельсона і добірка мелодій, якими керує ді-джей, або (що є самим урочистим) струнний квартет. Роботу музикантів, природно, теж потрібно сплатити.

Скажете, що може вийти не дуже економно?
Можна посперечатися.
При виборі варіанту виїзної реєстрації можна добре заощадити на прокаті автомобілів і часу роботи фотографа, використавши таку схему:
- за 30 хвилин до реєстрації гості збираються біля ресторану
- молоді виїжджають з дому, 1:00 проводять фотосесію наодинці з фотографом і один одним, приїжджають на територію ресторану
- виїзна реєстрація. Машини більше не потрібні.
- Фотосесія з гостями на місці реєстрації, фуршет, а потім весільний банкет.

Стаття підготовлена Зоєю Ярликова,
керівником Креативного агентства "Моріссот"