Чудеса в житті трапляються тільки тоді, коли в них віриш!

А в дитинстві ми всі вірили в чудеса і вірили щиро. Пам'ятаєте?

І адже навіть зараз, коли ми подорослішали, Новий Рік все одно несе в собі іскорку чарівної казки. А скільки ж чарівництва і чудес чекає від цього свята дитина? Чому ж не подарувати йому частинку цієї доброї і світлої мрії?

А заодно і себе. Новий Рік все-таки свято особливе. З ним пов'язано стільки нових надій і бажань. Так потрібно зробити його незабутнім.

А хто допоможе в цьому? Звичайно ж, Дід Мороз. Причому не простий, а справжнісінький. Такий, який сам по-справжньому вірить у новорічну казку. Такий, як у нас.

А чому саме у нас? Тому що Столична служба Діда Мороза перетворює простий візит до яскраве барвисте професійне уявлення. З нами ви даруєте дитині справжнє свято.

Можна звичайно взяти в прокат костюм і вбереться самим. Але є ризик бути впізнаним.

З нами це виключено.

Столична служба Діда Мороза - це не просто свято. Це свято, яке дивує і запам'ятовується надовго. Це прекрасні костюми Діда Мороза та Снігуроньки, це ретельно підготовлений сценарій з урахуванням характеру вашої дитини. Це особливі ексклюзивні послуги. Але про них трохи пізніше.

Навіть якщо дитина до цього не вірив у Діда Мороза, після нашого візиту він захоче в нього вірити. Ми знаємо, як цього домогтися.

І ви теж можете допомогти нам і своїй дитині перетворити візит Діда Мороза в справжнє новорічне диво. Чим?

Готується до свята

Щоб все вийшло, треба буде сприйняття дитини до цього феєричного дійства підготувати. Як? Все просто. Велосипед винаходити зовсім не обов'язково. Всі придумали розумні люди до нас, ми тільки втілюємо в міру можливостей.

 1. Пишемо дідусеві лист. Допоможіть дитині його скласти. Після чого можна відправити цей лист поштою або просто покласти на засніженому балконі, а то й просто в морозильнику (а що, цілком логічно).

 2. Для Діда Мороза теж потрібно приготувати невеликий подарунок. Не обов'язково це має бути класичний віршик. Дитина може намалювати, що завгодно, або виліпити з пластиліну. У будь-якому випадку похвала з вуст самого Діда Мороза буде для нього дуже приємна.

 3. Кімнату, де ваш малюк буде зустрічати Діда Мороза, можна по-новорічному прикрасити. І нехай дитина теж бере участь у цьому. Так у нього буде створюватися святковий настрій.

 4. В день, коли відбудеться зустріч з казкою, попередьте дитину з самого ранку. Щоб він міг підготуватися і не розгубився. Тільки не кажіть дитині з вечора - це може стати причиною того, що він не виспиться, думаючи про майбутню зустріч.

Корисні поради для батьків

 • Коли прийшов Дід Мороз, всім своїм виглядом і поведінкою дайте зрозуміти дитині, що прийшов не "чужий дядько", а живий казковий герой.


  Ваша радість і позитив передадуться дитині. Пропадуть невпевненість і скутість. Загалом - посміхаємося і махаємо.

 • Дозвольте Дідові Морозу бути Дідом Морозом. Повірте в доброго дідуся (його цьому вчили і добре), і ваша віра обов'язково стане стимулом для малюка. Чи не відволікайте дитини від його свята. Втім, і не залишайте його одного з Дідом Морозом. З вами він буде почувати себе впевненіше і більш розкуто.

 • Подбайте про те, щоб подарунок містив у собі не тільки смачні компоненти, але і щось матеріальне, те, що залишиться як пам'ять . Передати подарунок повинен Дід Мороз особисто з рук в руки. Для цього у вас буде багато можливостей, щоб покласти заготовлений сюрприз в його мішок (хороший Дід Мороз обов'язково про це подбає!).

Як і коли замовити?

Зробити замовлення в столичній службі Діда Мороза просто. Зайдіть на наш сайт: http://www.dedmoroz.biz/і скористайтеся будь-яким зручним способом зв'язку. Виберіть дату та проміжок часу плюс-мінус пару годин. Увечері наш менеджер погодить з вами точний час візиту, а також проконсультує по всьому спектру послуг.

А спектр цей дуже широкий. У наших клієнтів є прекрасна можливість замовити не просто візит Діда Мороза, а незвичайне і фантастичне уявлення.

 • Дід Мороз може постукати у ваше вікно, як би високо воно не знаходилося. Такий спосіб прекрасно зміцнить віру дитини у чарівного дідуся.

 • Дід Мороз може спуститися до малюка прямо з неба. Це подарує вашому чаду абсолютно фантастичні враження.

 • А ще наш Дід Мороз може приїхати на трійці. З бубонцями по хрусткому сніжку. Дитина буде просто зачарований.

І це ще далеко не все. На нашому сайті в розділі ексклюзивні Діди Морози Ви зможете побачити які оригінальні сценарії візиту Діда Мороза ми приготували для вас.

Зовсім не зайвим буде подбати про замовлення заздалегідь. Саме так чинять наші постійні клієнти.

Запрошувати Діда Мороза і Снігуроньку бажано не сильно під вечір. Дитина може стомлені очікуванням. А після свята довго не зможе заснути під напливом вражень.

Новий Рік - свято для всіх

І головне, пам'ятайте про те, що у вас щось теж свято. А значить, Дід Мороз подарує радість і веселощі не тільки дитині, а й вам. Наш Дід Мороз вже точно зможе це зробити. Просто ми любимо це чудове свято. Любимо його атмосферу. І ми не тільки хочемо, але і можемо передати це почуття вашим дітям і вам.

Для нас це не просто робота - це втілення світлих спогадів дитинства, щирих і чистих.

Пройде час і ваші діти виростуть. Вони неминуче зрозуміють, що та зустріч з Дідом Морозом була лише красивим поданням. А все одно, щось світле, радісне і чарівне залишиться ніжним теплом в їх серці назавжди.