Процес підготовки до такого торжества, як весілля - дуже трудомісткий. Необхідно передбачити абсолютно все: вибрати весільні сукні, аксесуари, підготувати ескорт, замовити меню на банкет, вивчити перший весільний танець і так далі.

Вибрати обручки - це завдання далеко не проста. У першу чергу, вони повинні ідеально підходити як нареченій, так і нареченому за розміром, і, крім того, відповідати їх перевагам.

Не потрібно перекладати турботи з вибором обручок на нареченого. Адже, як мінімум, йому знадобитися рада.

Вибираючи обручки, вкрай важливо запам'ятати головне - їх обов'язково потрібно міряти! Кожен салон ювелірних прикрас погодиться допомогти і надасть весь асортимент обручок для того, щоб підібрати саме те, що потрібно. У цій справі не варто поспішати. А якщо кільце не надаватися - не потрібно проявляти завзятість. Подивіться інші варіанти.

Для того, щоб вибрати ідеально підходить за розміром кільце, необхідно, щоб воно оптимально вільно розташовувалося на пальці, але сиділо трохи туговато в області фаланги.


Якщо кільце з легкістю зісковзує з фаланги пальця - значить, є всі шанси його втратити.

Також, важливим моментом є колір обручки. Так склалося, що безперечним фаворитом серед безлічі сплавів є золото. А від того, з яким компонентом воно скомбіновано, залежатиме колір і самого обручки. Так, багато хто вибирає біле золото, яке представляє собою сплав із золота і срібла. Рожеве і червоне золото утворюється за допомогою наявності у складі сплаву міді. Самим рідкісним і ексклюзивним є золото, що має синій відтінок.

Крім того, велике значення має форма, яку мають обручки. Вона може бути як стандартна, класична, що представляє собою відносно тонку гладку смужку, шириною від 3 до 12 мм, так і химерна і незвичайна.

У кожному разі, приміряючи весільні сукні та кільця - необхідно покладатися на свої особисті переваги і побажання.