Настрій всього наряду здатний змінити, здавалося б, такий невеликий, але в той же час значимий аксесуар - браслет. Традиційно, він додає образу трохи грайливості і безтурботності. Найголовніше - вміти його вміло підібрати. І тоді навіть найпростіший туалет зробився набагато цікавіше.

Так які ж браслети найкрасивіші і популярні цього літа?

Кульки
Для особливих випадків, будь то вечірка або похід в клуб, як не можна краще підійде варіант браслета з кульок розміром з м'ячик для настільного тенісу. У повсякденному буденному житті ж він буде кілька громіздким і, наприклад, може заважати при листі або друкуванні.

З камінням
Звичайно, завжди відмінною прикрасою будуть дорогоцінні камені і такий варіант підійде абсолютно всім. Але влітку зовсім необов'язково вибирати браслет саме з коштовностями, особливо якщо Ви молоді. Напівкоштовні або навіть "скельця" виглядають не гірше, до того ж вибір з останніх набагато ширше і цікавіше.

Кольорові
Цей варіант підійде у випадку, якщо немає можливості підібрати туфлі під колір сукні або сумки. Взуття також відмінно може поєднуватися і з браслетом, особливо, якщо ці два аксесуари переливаються різними кольорами.

Однобарвні
Більш вишукано і витончено виглядає браслет в одній колірній гамі.


Зроблені з золота або срібла, симпатичні фігурки і амулети можуть висіти на такий же ланцюжку. Якщо навіть така прикраса не родинна реліквія, то як мінімум створить подібний стиль, додаючи вашому образу загадковості.

Підвіски
Ви прокинулися в хорошому настрої і готові присвятити новий день флірту? Віддайте перевагу тонкій золотому ланцюжку з прикріпленою підвіскою у вигляді лотоса, колібрі або долоні з етнічним малюнком. Напевно знайдеться чимало охочих поцікавитися, що все це значить! А залишатися загадкою або продовжувати розпочату розмову - вирішувати вже Вам!

Годинки
Зараз існує безліч різних варіантів наручних годинників, які вже давно стали модними аксесуарами. І напевно, нікому вже і в голову не прийде одягнути звичайний годинник. До речі, годинник на срібному ланцюжку з підвісками також виглядають дуже стильно.

Амулети
Проявіть свою індивідуальність, бо тут вибір досить широкий - від класичних знаків зодіаку до пір'я, фігурок з дерева і баночок з різними сумішами. Будь-які символи, що приносять Вам удачу або просто радують око, мають право висіти на Вашому браслеті. Різноманітність і матеріалів: золото, срібло, дерево, слонова кістка та інші. А найкращий варіант такого браслета - прикраса, привезене з далекої подорожі.