Сумка давно стала тим аксесуаром, без якого сучасна жінка обійтися просто не в змозі. Причому завдяки стрімкому розвитку модної індустрії, з суто функціонального предмета сумки плавно перетворилися на іміджеві речі, які вказують не тільки на смак, але і позначають статусну приналежність своєї господині. Що ж можуть запропонувати нам цієї осені модні дизайнери?
Проста геометрія
Місткі великі сумки знову в моді! Правда, на відміну від попередніх років, вони начисто позбавлені тієї художньої недбалості, яка у неосвічених оточуючих могла створити враження, ніби ви зібралися негайно зайнятися покупками. Сумки нинішнього сезону переплутати з "господарськими" просто неможливо. Незважаючи на свої значні розміри, вони надзвичайно елегантні, що робить їх свого роду універсальними, дозволяючи відправитися з ними "і в бенкет, і в світ". Щоб ми навчилися бачити красу у простоті, дизайнери пропонують нам у своїх колекціях сумки простих геометричних форм, плавних ліній і мінімальної обробки. Дорога шкіра заповнює загальну стриманість стилю, надаючи сумкам респектабельний і солідний вигляд. Фактура шкіри, як правило, гладка або імітує шкіру рідкісних рептилій. Купуючи одну з таких сумок, ви як би говорите світу про те, що її власниця звикла цінувати стриманий шик, але при цьому не потребує зайвому пафосі. Що стосується кольорів, то тут панують спокій і впевненість у собі - бежевий, всі відтінки сірого і коричневого і традиційний чорний. Виняток, мабуть, робиться для благородного бордового з варіаціями від насичено-вишневого до легких відливів в ліловий. У поєднанні з золотистими пряжками і блискавкою, сумка виглядає ошатно і ефектно, дозволяючи оживити загальний стриманий тон осінньо-зимових речей.
Радіо - для прийому
Але крім робочих буднів, трапляються і свята, так що для виходу в світ необхідно щось набагато більш витончене чи цікаве, ніж сумка, з який ви щодня ходите на роботу. Мініатюрними класичними вечірніми сумочками складно когось здивувати, тому в модних колекціях з'явилася маса різноманітних екземплярів, які можна охарактеризувати одним словом - "оригінальність".


Вічно втрачаєте рукавички? Цієї осені проблема вирішується просто - за допомогою невеликої за розміром сумки, до верхньої частини якої кріпиться знімна муфта. В'язані сумки самих різних кольорів, декоровані помпонами, шкіряною аплікацією і великими намистинами сподобаються тим, хто не бажає обмежувати себе ніякими рамками в прояві власної індивідуальності. І, безумовно, не можна не відзначити чергову новинку від Braccialini, що має в скарбничці минулих колекцій такі сумкові "хіти", як сумку-телефон, сумку-дирижабль, сумку-бджолу і багато інших. На цей раз захопленому погляду модниць представлена сумка-радіо, в точності відтворює контури і передню панель радіоприймача в дусі 60-х років.
Дама здавала в багаж: диван, чемодан, саквояж ...
Якщо говорити про принципові новинки сезону, то не можна не відзначити появу ретро-класики - сумки-валізи. Її форма нагадує обрізаний зверху трикутник, вона має плоске дно, короткі ручки з жорсткої шкіри без будь-якої додаткової фурнітури. В якості застібок може виступати замикається перехресний замок, як на старовинних жіночих ридикюля, або цілком сучасні ремінці з магнітними застібками на кінцях. Але основною відмінною ознакою такого саквояжа залишається довга блискавка, що оперізує його по всій довжині знизу і дозволяє відкрити потаємне відділення, своєрідне "подвійне дно". У деяких варіаціях така блискавка виконує суто декоративні функції, а на окремих примірниках - розстібається в дві різні сторони одночасно і має невеликий витончений замочок, що запобігає мимовільне відкриття, як на валізах. Ну і останній писк - саквояж з штучно зістареної шкіри, обклеєний напівстертими стікерами з назвою місць, де ви нібито побували. Ну чим не привід дійсно подивитися світ на пару з коханим валізою?
Www.barbora.ru