Купивши довгоочікуваний ноутбук, кожна жінка повинна знати, що в першу чергу потрібно забезпечити йому безпечну переноску, так як жоден пакет або жіноча сумка не врятує ноутбук від подряпин, ударів і негоди.

Ще зовсім недавно багато хто стикався з проблемою сірості й убогості вибору і отчаивались знайти красивий і зручний кейс, але сучасні кейси для ноутбуків відрізняються як різноманіттям форм, розмірів і кольорів, так і матеріалами, використовуваними при їх виготовленні.

Тепер залишилося тільки вибрати гідну модель для вашої крихти. Найпопулярнішими матеріалами, з яких сшьются сумки- це "м'яка синтетика" - поліестер і нейлон, тверді пластики і метали, шкіра, яка може бути як натуральної, так і штучною.

Для легкості вибору сумочки, яка підійде саме вам, потрібно знати про плюси і мінуси того чи іншого матеріалу.

Сумки для ноутбуків бувають:

  • з нейлону
  • з поліестеру
  • з натуральної шкіри
  • з твердого пластика
  • з металу

Якщо ви виберете нейлон і поліестер, то легкість і зносостійкість з відносно недорогою ціною повинні вас приємно здивувати.

Дуже важливо пам'ятати про те, що сумки для ноутбуків, як і будь-яка річ, потребує належному догляді. Для того що б ваша сумка якомога довше зберегла привабливий вигляд потрібно запам'ятати елементарні методи її чистки, які залежать від матеріалу з якого вона виготовлена.

Сумки для ноутбуків з нейлону і поліестеру чудово чистяться і всередині і зовні, легко вивертаються на виворіт.


Для того що б при сушінні ваша сумка не втратила форму можна набити її зсередини газетами. У випадку дуже сильного забруднення краще всього віддати сумку в хімчистку.

Сумка з натуральної шкіри відрізняється довговічністю і стильним зовнішнім виглядом, тільки вимагає регулярного догляду, при відсутності якого деформується і швидко втрачає зовнішній вид, при тому що вони і коштують недешево.

невисокою ціною і великою різноманітністю відрізняються моделі з штучної шкіри. Вони легко очищаються, але не витримують довгих навантажень.

Кейси для ноутбуків з твердого пластика теж мають безліч переваг. Таких як висока ударостійкість, вологостійкість і стійкість до деформації. Але вони важкі і при сильних ударах можуть розколотися.

Таких недоліків позбавлені кейси з металу, але вони часом навіть важче ноутбука і не всім доступні.

Як видно універсального рішення немає, у будь-якого матеріалу знайдуться свої достоїнства і недоліки, тому при своєму виборі потрібно враховувати те, яким вимогам повинна відповідати ваша сумка для ноутбука в першу чергу: престижний зовнішній вигляд, зручність носіння, висока зносостійкість, ціна або щось інше .

Підготовлено відділом моди