Осінь не за горами, розпродажі майже завершилися і більшість модних марок вже представили свої нові колекції. Що ж буде модно цієї осені?

По-перше, з настанням осені за традицією в моду входять більш стримані, монохромні тони. Коричневий, білий, чорний, темно-синій і сірий - ось кольори сезону. Цього року різноманітність внесе фіолетовий - він присутній майже у всіх осінніх колекціях іменитих дизайнерів.

Ще один тренд сезону - клітина у всіх її проявах. Щоб виглядати модним, досить додати в звичайний спосіб аксесуар або річ в шотландку.

Серед модних цієї осені жіночих образів два переважають майже в усіх колекціях. Перший образ - така собі "залізна леді". Це ділова жінка, і навіть стерва. Спідниці-олівці, обтягуючі піджаки і туфлі на шпильках - головні складові її гардеробу.

Якщо цей образ вам не близький, не забороняється стати і романтичної панянкою.


У моду знову входять мережива, і наряди суперженственного силуету "пісочний годинник".

Вирушаючи на шопінг, необхідно пам'ятати, що покупки осені - з тих, які носяться не один сезон. Ось, наприклад, піджак - річ абсолютно необхідна в осінньому гардеробі. У цьому сезоні знову будуть популярні акуратні, щільно облягають піджаки і моделі з натяком на вінтаж: з замшевими латками на ліктях, укорочені "бомбери" з прісобранние складками на талії або стегнах, штучно поношені піджаки.

Just Cavalli пропонує цієї осені одягатися в нарочито брутальні, мужні речі, які напрочуд лише підкреслюють жіночність. Для створення такого образу чудово підійдуть чоловічі принти - тонкі смужки, клітина-шотландка, ламана клітка, шаховий візерунок.

Підготовлено відділом Краси