Останнім часом одним з найбільш модних трендів стало носіння окулярів, причому чим незвичніше їх форма і колір, тим краще. Дивні, забавні, химерні форми - ось що вибирають модниці і модники цієї осені.
Окуляри сьогодні носять навіть ті, у кого все гаразд із зором. При цьому химерність і дивина форм очок покликана віддавати контраст і підкреслювати продуманість і вишукану красу решти деталей образу.
Ще більш цікавий тренд для найсміливіших - це повна стилізація під ботаніка. Штани до пахв, і жилетки з безліччю кишеньок і дивні окуляри - все практичне, для наукових робіт або навчання. Однак краще все ж обмежуватися якимось одним аксесуаром.
Самий останній "писк моди" серед таких штучок - окуляри в стилі Бадді Холлі. Чорна рогова оправа сьогодні виглядає і правда трохи дивно. Такі окуляри є у Мадонни (вона, до речі, вийшла в них на сцену під час свого концерту в Нью-Йорку), у Піта Бенца, Марка Ронсона, Сема Роквелла, Роз МакГоуен, і навіть у вітчизняній світської левиці Ксенії Собчак.Втім, не менш дивно в свої часи виглядав і сам Бадді Холлі, що виходив у таких окулярах на сцену. Експериментатор і першовідкривач в музиці, він не боявся незвичайного і в своєму зовнішньому вигляді. Йому вдалося змінити звичний образ рок-співака - поки він не став виступати, ідея рок-ідола, що носить окуляри на сцені, була воістину неймовірною.
Речі кажучи, саме окуляри, що належали Бадді Холлі, є найдорожчими очками в світі - вони коштують 80 тисяч доларів. Справа в тому, що в цих самих окулярах в 1959 найвідоміший очкарик рок-н-ролу загинув в авіакатастрофі. Ці окуляри збереглися і провели цілих 22 роки в ділянці у шерифа штату Айова, перш ніж їх повернули вдові Холлі, а потім виставили на продаж.

Підготовлено відділом Моди