Ця стаття написана після тестування термобілизни PRO WARM, найтеплішого з лінійки функціонального білизни CRAFT.

Що ж бачить людина, взявши в руки, а потім і надівши комплект цієї білизни: сорочку і кальсони?

Білизна розділене на анатомічні зони спеціального плетіння - кожній ділянці тіла відповідає своя специфічна зона. Візуально зовнішній вигляд білизни складається з двох кольорів: один сірий, а другий на ваш смак, в чоловічій колекції - це червоний, чорний або синій, причому самі тони основних кольорів приглушені і за колірною гамою вони відмінно поєднуються з сірим.

Кожна з трьох зон несе свою функцію: один відповідає за утеплення, інший - за еластичність, третій - за вентиляцію. Природно, функції відведення вологи від тіла виконують всі три зони.

На сорочці утеплені зони покривають плечі, груди, лопатки, поперек, зап'ястя і шию; вентилюючі вставки розташовані з боків, в області пахв, трохи нижче коміра і тонка смужка на середині спини; еластичний матеріал закриває живіт, рукава, а також служить зв'язкою між зонами утеплення та вентиляції.

Що стосується кальсонів, то тут утеплені коліна, стегна, сідниці і, природно, пахова область. Вентилюють вставок тут менше, тільки маленька вставка трохи вище сідниць і невеликі смужки на задній стороні в районі литкових м'язів.

Білизна правильно підібраного розміру відмінно сидить на тілі, щільно облягаючи його, але абсолютно не обмежуючи рухів. Матеріал на дотик дуже приємний і, перебуваючи на тілі, повідомляє вам відчуття приємного тепла і комфорту. З особливостей хочеться зупинитися на подовженні нижній частині кальсонів. Вони тепер доходять до середини ступень і не будуть вислизати з шкарпеток в самий невідповідний для цього момент.

Додаткове тепло, яке ця деталь крою збереже для ваших ніг, теж не буде зайвим в умовах суворої російської зими. Таким чином, ми плавно переходимо до областей застосування теплого функціонального білизни. І це не тільки зима, адже в будь-який час року на вулиці може бути не дуже тепло.
Якщо ви вирушили з дому на природу, якщо на вулиці прохолодно або того страшніше мороз, візьміть з собою білизну PRO WARM.

Наведемо кілька прикладів:

  • ви відправилися з друзями на риболовлю.


    Ранковий холод, туман, але ви терпляче сидите й чекаєте клювання - в цей час білизна PRO WARM зберігає ваше тіло в теплі.

  • ви відправилися на полювання: довга дорога по лісу призвела до того, що ви спітніли, але тіло все одно залишається в сухості і теплі, а тут доводиться надовго причаїтися і теплозберігаючі якості термобілизни виходять на перший план.
  • ви відправилися на гірськолижний курорт покататися на сноуборді по крутих схилах. Під час довгого спуску ви контролюєте дошку, насолоджуєтеся ковзанням і швидкістю. М'язи напружені і здійснюють роботу, природно це призводить до виділення тепла, і організм охолоджується допомогою виведення поту. Як би не хотілося підніматися в сирому білизна - це не тільки не комфортно, але і може привести до переохолодження організму і захворюванню.
  • ви відправилися всією сім'єю кататися на велосипедах або на лижах. Природно, маленькі дітки рухаються на порядок повільніше вас, їх треба постійно чекати або нешвидко пересуватися з ними поруч - і тут знову прігождается білизна PRO WARM.

Що стосується дітей - то спеціально для них CRAFT пропонує дитячі комплекти термобілизни за дуже доступною ціною - 1499 руб.

У всіх цих ситуаціях звичайного теплозберігаючих якостей звичайного спортивного термобілизни може виявитися недостатньо - все-таки воно розроблялося спеціально для людей, що займаються спортом. А новий PRO WARM, який нітрохи не поступається спортивному білизни за рівнем влаговиведенія, із завданням збереження тепла впорається чудово.
Також хочеться сказати кілька слів про догляд за термобілизною. У випадку з PRO WARM це робити дуже легко. Просто покладіть Ваш комплект в пральну машину, поставте температуру 40 градусів і періть. Зносостійкість і стійкість до пілінгу (утворенню катишек) - також можна віднести до сильних сторін PRO WARM.

Особливо варто відзначити країну-виробник. Тканина PRO WARM виготовляється в Швеції, а білизна шиється в Португалії, що гарантує справжню європейську якість.

А висновок можна зробити тільки один: PRO WARM - відмінний вибір для вашого відпочинку!