Не дивлячись на те, що зима ще в самому розпалі, багатьом красуням вже сьогодні хочеться зазирнути в майбутнє і дізнатися, що буде актуально в майбутньому сезоні .

Отже, майбутньої весни актуальні потерті джинси і в цьому немає нічого дивного, адже не секрет, що мода повертається.

Безумовно, кожна людина, яку цікавить мода і стиль знає, що колись раніше існуючі тенденції, приблизно вісімдесятих років, мають всі шанси на відродження і це відбувається, потерті джинси знову знаходять свою актуальність.

Одним з провісників цього відродження став всесвітньо відомий джинсовий бренд Diesel, саме від нього виходить ініціатива, яка полягає в тому, що мода на потерті джинси повертається.

І, відверто кажучи, не вірити цьому гіганту джинсової індустрії, просто немає підстав .


Нова колекція весна-літо 2009 року, яка була представлена Diesel, по суті, і задала тональність даної тенденції.

Нова колекція Diesel Black Gold Spring Summer підкреслила своє ставлення на користь світлих відтінків і неоднорідність використовуваних матеріалів.

До того ж, жіночі джинси, мають ряд певних відмінний від загальноприйнятих стандартів, що виражається в потертостях на стегнах, а також, наявні невеликого розміру розриви, які розташовані трохи нижче колін.

Очевидно, що джинси це відмінна повсякденний одяг, а коли цей одяг ще й відповідає всім віянням моди, це вдвічі приємно.

Підготовлено відділом моди