Безумство фарб і форм продемонстрували російські стилісти на весняному фестивалі перукарського мистецтва в Москві.

Тенденції літа і осені обіцяють модницям і модникам кардинальну зміну іміджу.

М'якість, ніжність і жіночність - три основні мотиви, які диктуватимуть моду літа-2009. Стилісти рекомендують росіянкам відрощувати довге волосся.

У цьому сезоні популярні начісування і пучки: їх можна робити на потилиці, на верхівці і біля самих скронь. Майстри радять прикрашати волосся мереживами, бантами, ефектними шпильками. У моді - натуральні і світлі тони волосся.

Пучок
Ця проста, знайома всім жіночна зачіска - фаворит сезону. Вона може бути виконана акуратно або нарочито недбало. Зробити зачіску можна за пару хвилин. Для цього потрібно зібрати волосся у хвіст, після чого закрутити і заколоти шпильками. Урізноманітнити зачіску можна асиметрично помістивши пучок на верхівці або потилиці. Деякі стилісти пропонують використовувати поролонові накладки для додання пучку додаткового обсягу. Можна також використовувати спеціальну шпильку, на яку накручуються волосся.

Валики
Крім пучка, пропонуються й інші зачіски, які, не вимагаючи великих витрат часу, можуть урізноманітнити повсякденний образ. Незважаючи на витиеватий зовнішній вигляд, вони прості у виконанні і вимагають лише трохи вправності.

Обсяг
Для додання буденному образу урочистості, деякі стилісти пропонують додати обсяг у верхній частині зачіски.


Досягти його можна зробивши легкий начісування або підвернувши волосся всередину. Для різноманітності повсякденних укладок можна випускати кілька вільних пасом або поєднувати обсяг спереду з розпущеним волоссям тім'яної і потиличної частин голови.

Пряме волосся
Обов'язкова умова прямого волосся - невимушена природність. Важливо не перестаратися з праскою для волосся. Природну красу можна підкреслити за допомогою спрею для додання блиску. Актуальний проділ збоку, але і прямої не виключається.

Хвилі
Локони - вічна класика для романтичного образу. У цьому сезоні вони представляють собою м'які натуральні хвилі в стилі гламуру 70-х. Цей образ навіяний кумирами того часу - Брук Шилдс і Джері Хол. Стилісти пропонують ніжні плавні і майже непомітні хвилі з довгого волосся, пустотливі великі кучері, відкинуті на спину і плечі, укладки для каре з хаотичними вигинами. Для створення актуального образу можна обійтися і парою завитків біля обличчя.

Восени в моду увійдуть темні тони. Жорсткі часи світової кризи надихнули перукарів на колекцію в більш агресивному стилі.

"У другій половині року стрижки будуть" гострі ", десь навіть" агресивні ", такі, як були, наприклад, колись у панків ", - розповіла в інтерв'ю РІА Новини стиліст Ольга Дворядкіна.

На її думку, тим, хто хоче йти в ногу з модою, головне пам'ятати, що восени і взимку цього року в зачісках будуть актуальні чіткі і геометричні форми.