Весна - все навколо прокидається і оживає, всюди відчувається свіжість і грає буйство фарб.

І так хочеться одягнутися у що -то легке, вільне і яскраве. Але тут перепоною на нашому шляху встає преславутий офісний дрес-код і все колоритне велика кількість, найчастіше, закінчується суворим коричневим (або сірим) жіночим брючним костюмом.

Але, не варто впадати у відчай, і тут знайдеться кілька маленьких прийомчиків і хитрощів щоб вибратися з "робочої сірості" і при цьому не схлопатать по шапці від начальства за неналежний зовнішній вигляд.

Коричневий колір, бесспортно, як і сірий, один з ідеальних, нейтральних кольорів для вашого ділового стилю.

Але при всій своїй строгості, він вельми добре поєднується з безліччю квітів: рожевим, блакитним, помаранчевим, жовтим, фіолетовим, тілесним і білим, і непогано виглядає на тлі барвистих тварин або квіткових принтів.Найпростіший спосіб прикрасити ваш діловий костюм - одягнути топ з барвистими принтами під піджаком.

Ну а далі справа за деталями, точніше аксесуарами: яскраві клатчі та сумки, сережки, намиста, помітні намиста з різнокольоровими каменями, легені, весняні шарфики і кольорові пояса - відмінні варіанти додати кольору.

Ну а, фінальним штрихом вашого колірного перевроплощенія, звичайно само, стануть не менш яскраві туфельки, яких така безліч практично у всіх весняно-літніх колекціях.

Головне тут не перестаратися і не надягати все відразу, щоб не стати ходячою палітрою кольорів або веселкою.

Отже, - здрастуй весна і геть сірість!


http://fashiony.ru