Який Новий Рік без подарунків? Дарувати і отримувати подарунки - завжди весело. Головне - не планувати покупки на останній день. Якщо у Вас не було часу продумати подарунок, то шанс, що щось, куплене "на бігу" у першому найближчому магазині, припаде до смаку тому, кому він призначений, невисокий.

Подарунок, пов'язаний з хобі

Малоймовірно, що вам вдасться вибрати правильний подарунок в тій області, в якій Ви не фахівець, якщо тільки вам не замовили щось конкретне. Як правило, все необхідне спорядження для хобі у всіх є, не вистачає якихось нюансів і просунутих деталей. Звідки дарящему без підказки знати, що дійсно потрібно?

Моєму знайомому, що захоплюється грою в більярд, колеги подарували кий. Вони так і не дізналися, що місце кию було визначено в темному кутку сараю, тому що він був зроблений з дешевого матеріалу і злегка кривив.

Передаровувати те, що самому не потрібно

Якщо це не знадобилося Вам, навіщо ж спихивать іншим? Звичайно, бувають винятки. Але в цьому випадку ви повинні бути впевнені, що подарунок дійсно знадобиться!

На день народження мені подруга подарувала білі колготки. За місяць до цього у неї було весілля. Подарунок провалявся благополучно на антресолі рік, При першій генеральному прибиранні весільні колготи були виявлені і безжально відправлені в помийницю.
Громіздкі подарунки

Який катастрофою може обернутися ваш подарунок, судіть самі .

З Інтернету:
"Мені одного разу на день народження подарували двометрову пальму з штучного хутра з хутряними бананами і (!) довжелезним хутряним удавом з дефективної фізіономією. Враховуючи, що тоді ми жили в малогабаритній однушке, я б навіть не змогла розкласти диван на ніч. Нікуди було, ця хрень займала півтора квадратних метра, а у мене кожен см був на рахунку. "

Покористувався і подарував

Це поганий тон і не треба бути наївним, вважаючи, що приймає подарунок буде вам вдячний.

З Інтернету:
"На весілля тітка чоловіка подарувала нам чайний сервіз. Коли ми його розпакували, в цукорниці виявився цукор - запорошений, сірий, засохлий .. "
Нехай сам знайде цьому застосування

Дарувати подарунок, не замислюючись про те, як він буде в майбутньому використаний - неповага до того, кому ви його підносите.

З Інтернету:
".. нашому товаришеві на ювілей фен професійний подарували. Враховуючи те, що він лисий як коліно, подарунок просто незамінний .. "

Дитям - морозиво, бабі - квіти

Те, що може привезти в захват чоловіка , може викликати зворотну реакцію у жінки.


Не даруйте чоловічі подарунки дівчатам і жіночі чоловікам!

З Інтернету:
".. моїй сестрі якось її молодий чоловік подарував підзорну трубу. Сестра так" здивувалася ", а він їй:" тепер у мене є бінокль, а у тебе підзорна труба. Будемо на зірки дивитися !!! Хоча взагалі-то я тобі хотів подарувати глобус зоряного неба, але щось мені підказало, що його тобі поставити буде нікуди ". Ось на цьому моменті вона й зраділа - все ж підзорна труба куди менше місця займає."

Подарунки-символи

Попереду рік Тигра. Подарунок з символом Нового Року - завжди до місця і бажаний.

Колегам на роботі можна подарувати фігурку Тигра. Цей символ можна поставити на святковий стіл - він принесе удачу.

Тигр любить жовтий колір і тварини принти. Гарна картина з диким хижаком або рушник зі знаком Нового Року завжди до місця і знайде застосування в господарстві.

Яскраві жовті та оранжеві свічки, що символізують тигрову забарвлення, також будуть до столу.

Подарунки корисні

Тут потрібне відповідальний підхід. Адже для когось подарунок може бути дуже потрібним і корисним, а для когось абсолютно непотрібним.

Якщо вирішили подарувати фен, переконайтеся, що він дійсно потрібен новому господареві і що у нього немає трьох або чотирьох аналогів .

Подарунки розумні

Книга - гарний подарунок. Але дарувати її можна тільки в тому випадку, якщо ви добре знаєте того, кому вона призначена.

Рекомендація: оформите комплект. Наприклад, якщо ваш знайомий любить хороші напої, подаруйте йому книгу про коктейлях і шейкер на додачу. Все це можна упакувати в красиву коробочку.

Подарунки стильні

Аксесуари завжди затребувані. Головне правило - не продешевити. Фірмової запальничці, ручці, гаманці, ремені завжди будуть раді. Дівчині можна подарувати на новий рік теплий шарф, але попередньо слід з'ясувати, якого кольору в неї пальто і порадитися з продавців, який колір шарфа з ним буде поєднуватися.

Подарунки модні

Сертифікати в моді. Практично можна купити сертифікат чого завгодно. Наприклад, сертифікат спа-салону.

Рекомендація: переконайтеся, що термін дії сертифіката не менше 6-ти місяців. Адже для його використання ще треба знайти час!

Подарунки безкоштовні

Такі подарунки можна подарувати тільки близьким. Як правило, це подарунки, зроблені своїми руками. Приклади? Підказка в тесті "Що подарувати коханому" на сайті www.denny-rose.ru/test

Тіна Сільвер