Ось і пройшли теплі дні, а попереду зима. Але маленьким непосидам все одно хочеться гратися на вулиці днями на проліт. Під час прогулянки діти поводяться дуже активно. А в холодну погоду для здоров'я дитини однаково шкідливо не тільки переохолодження, але і перегрів.

Тому бабусин рада одягнути дитину "на один шар більше, ніж себе" так само як, і монополія натуральних х/б майок і вовняних гамаш залишається далеко в минулому. На противагу застарілим уявленням мами і тата 21 століття спантеличені питанням - як правильно одягати малюка взимку, що б йому було тепло і комфортно?

До уваги сучасних батьків!
Для початку варто розуміти, що відчуття дорослого дуже відрізняються від відчуттів дитини. До того ж, діти за своєю природою поводяться набагато активніше батьків, а під час спілкування з зовнішнім середовищем - особливо. Так що дитину не варто одягати як капусту: від цього йому буде важко рухатися, він перенагревается і швидко змокнете. Пам'ятаємо, що гріє не кількість одяг, а її правильне поєднання!

Отже, спробуємо розібратися, що ж все-таки таке, правильна одяг?
Сьогодні для дітей випускається досить високотехнологічна продукція - там, де ми, дорослі, звикли одягати светр, дитина хизується в зручною, приємною до тіла водолазке. Це одяг поєднує в собі кілька функцій: зберігає тепло, відводить вологу, дихає і важить зовсім не багато. Вона зазвичай одягається першим шаром і називається термобілизна.

Що таке термобілизна?
Термобілизна призначене, в першу чергу, для заощадження тепла і кращого відведення вологи.


Що міститься в його тканини повітря, стикаючись з теплом, вироблюваним тілом, нагрівається до комфортної температури. Створюється захисний прошарок з теплого повітря між шкірою і зовнішнім середовищем, від чого виходить ефект збереження тепла. Але нагріти повітря і вивести вологу - це довга робота для тканин натурального походження (бавовна, шерсть), і за цей час дитина встигне замерзнути. Термобілизна ж прискорює цей процес в рази. Для того, що б темобелье не втратило свого прямого призначення, обов'язково одягати його на голе тіло.

Яке термобілизна вибрати і де купити?

Шведська компанія CRAFT, що випускає термобілизна з 1977 р, розробила спеціальну лінію дитячої білизни - BASIC, яке подбає про комфорт дитини в зимові холоди при будь-якого ступеня активності непосиди. Термобілизна складається з 100% поліестеру, воно швидко відводить вологу, має спеціальне будову, приємно до шкіри. Ви з легкістю підберете комплект термобілизни як малюку, так і підлітку (розмірний ряд від 74 до 158 см). Доведеться тільки задуматися над широким вибором колірної гами - від практичних темних тонів до яскравих фарб з веселими і кумедними малюнками. Особливо приємний ціновий фактор - комплект термобілизни (сорочка + кальсони) обійдуться Вам в 1599 руб.

Більш детальна інформація про одяг CRAFT, застосовуваних технологіях і адресах магазинів - на сайті www.craft-russia.ru