21 століття диктує свої правила. Якщо ще в 20 столітті фірми і публічні особи користувалися послугами іміджмейкерів і стилістів, щоб створити свій неповторний стиль (імідж, образ), то зараз послуги цих професіоналів потрібні і людям, які не планують штурмувати медійні простору.

"Зустрічають по одягу .. "- це правило добре засвоїли юристи, менеджери, претенденти на хорошу посаду і люди, охочі влаштувати своє особисте щастя.

Дійсно, в епоху масовості і уніфікованості що може цінуватися також високо, як яскрава індивідуальність?

Розглянемо елементи, її утворюють: фізичні дані, зачіска, макіяж, одяг, взуття та .. аксесуари. Так, часом від аксесуарів залежить життєздатність всього наряду. Уміло підібрані сумочка і ремінь можуть з буденного (ділового) сукні зробити вечірнє.

Вони ж можуть його легко погубити. Наприклад, ви зустріли на вечірці жінку, а може бути і не одну, з точно такою ж сумкою ..


Та й виробами зі шкіри великої рогатої худоби зараз вже нікого не здивуєш.

Компанія BLQ-Luxurious Quality знайшла своєчасний вихід із ситуації - взуття та аксесуари з екзотичної шкіри. Вироби з крокодила, страуса, змії, як ніщо інше, підкреслять індивідуальність і статус своїх власниць. Аксесуари зі шкіри ската, пітона і кенгуру повідомляти оточуючим про вашу обізнаності у світі моди.

Кожна модель унікальна і враховує ваші уподобання. Крім цього, компанія BLQ доводить, що красиво і якісно, - не означає дорого, про це свідчить девіз "Ми робимо розкіш доступною!" і ціни в магазині (та інтернет-каталозі). Нас купують все !!

Ми розглянули одне з правил часу - бути яскравим і неповторним у всьому. Будьте такими, шукайте себе, підкреслюйте свою індивідуальність, благо у вас є надійний помічник.