<


img src="/img/3/9/39bc97aaf6e6ef7b3a1331d8f0befba2.jpeg"/> Тетяна Селихова

Сучасна міська модниця може вважати свій образ недостатньо завершеним без стильного мобільного телефону, нетбука або плеєра.

У цьому сезоні серед найбільш бажаних гаджетів виділяються телефони із серії Samsung La Fleur, фотокамера Fujifilm FinePix Z80 і нетбук HP Mini 210 Vivienne Tam Edition.

Для покупки першого достатньо накопичити приблизно 7000 рублів.

За цю суму представниця прекрасної половини людства стане володаркою телефону з безліччю функцій, особливо корисних для жінок.

Наприклад, зручний Wish List в пам'яті мобільного допоможе нічого не випустити з уваги під час шопінгу, а за допомогою SOS Message можна миттєво відправити смс-повідомлення коханому чи подружці.

Але головне тут, звичайно, дизайн - телефон (див. фото) виконаний в глянсовому перламутрово-білому корпусі з опуклим геометричним малюнком і центральною клавішею у вигляді діаманта.

Фотокамера Fujifilm FinePix Z80 коштує приблизно на тисячу рублів дешевше.

Крім чисто технічних досконалостей, вона привертає увагу багатою палітрою металевих корпусів.

Можна придбати фотокамеру в одному з шести кольорів - рожевому, фіолетовому, салатовому, золотом, бузковому або коричневому.

За ультрамодний "цифровий клатч" - нетбук HP Mini 210 Vivienne Tam Edition - доведеться викласти близько 20 тисяч рублів.

Нетбук від відомого дизайнера Вів'єн Тем дозволяє користуватися масою досягнень електроніки 21-го століття, а також використовувати монітор в якості дзеркальця.

Зовнішній вигляд (яскравий орнамент з метеликами) і вага (трохи більше кілограма) також не залишать вас байдужими.