http://emily-mag.ru/

Дети проводять у русі весь день, а це означає, що ніжки енергійного і активного малюка знаходяться в постійній напрузі.

Цей фактор необхідно враховувати при при виборі повсякденного одягу і особливо взуття для дитини. Сьогодні жіночий журнал "Емілі" повідає вам, як правильно вибирати дитячі кросівки.

Почнемо з того, що купувати дитині слід не спортивні кеди, а саме кросівки, в яких нога буде дихати. І, само собою, кросівки ці повинні бути якісними. Багато батьків вважають, що зовні моделі дитячих кросівок розрізняються лише формою і кольором, але це далеко не так.

Якщо ви хочете вибрати для своєї дитини якісні, практичні і зручні кросівки, прислухайтеся до наших порад.

Спортивне взуття повинна бути легкою, шви на ній - рівними і акуратними. Задник обов'язково повинен бути жорсткішим, ніж інші елементи черевика. Це створить додаткову опору і фіксацію стопи. Якщо задник легко мне при натисканні, то таке взуття, швидше за все, прослужить недовго.

Пильної вивчення заслуговує і підошва кросівок. Вона неодмінно повинна бути еластичною і добре згинатися. Також зверніть увагу на поверхню підошви: краще, якщо вона буде рифленою, що виключить ковзання і тим самим убезпечить вашого малюка. Модний нині "гратчастий" варіант брати не варто через його недовговічності.

Вибираємо дитячі кросівки

Головною якістю хороших кросівок є достатній доступ повітря до ноги, завдяки чому ноги не потіють. Тому вибирати слід взуття з натуральних матеріалів - наприклад, шкіряні кросівки зі вставками з тканини.

На жаль, у такому взутті теж є свої недоліки - вона на порядок важче синтетичної.


Хорошим компромісом можуть стати дитячі кросівки з гортекса. Цей матеріал відрізняється гігієнічністю, нога в такому взутті не потіє.

Що стосується способу кріплення, то тут вибирати батькам. Якщо ви віддаєте перевагу шнурівку, то має сенс придивлятися до моделей, в яких шнурок закріплюється на спеціальні гачки.

З одного боку, це полегшить дітям самостійне шнурування взуття, а з іншого - запобігатиме потраплянню вологи всередину. Також серед дитячої спортивного взуття є величезна кількість моделей з липучкою.

Такі кросівки дитині застібати набагато простіше, але життя їх коротка - вже через деякий пару місяців липучки починають погано триматися, що, в свою чергу, перешкоджає гарної фіксації ноги.

Багато мам не люблять тягати дітей по магазинах і воліють купувати дитячий одяг та взуття без примірки, орієнтуючись лише на розміри дитини.

Це досить ризиковано, оскільки деякі моделі "маломерять" , а інші, навпаки, "большемерят". Якщо ви збираєтеся у взуттєвий магазин за покупками і не знаєте, чим зайняти дитину вдома, краще візьміть його з собою - так і малюкові веселіше, і вам спокійніше.

Під час примірки орієнтуйтеся на відчуття дитини. Запитайте, чи не вузькі йому черевики, чи не тисне пальчики. Купується взуття повинна бути по підошві приблизно на 1 см довше ступні дитини і при цьому мати достатню ширину.

Не забувайте, що в жарку погоду нога завжди трохи набрякає і збільшується в розмірі.