http://micrusha.ru/

Рубашки, краватки, брюки .. Якщо річ добре виглядає, чому б прекрасного підлозі не запозичити її у сильного? Так було навіть з здавалося б виключно жіночим взуттям на підборах - колись її носили тільки чоловіки.

Так сталося і з ботфортами - споконвічно чоловічим взуттям, якій зараз може похвалитися будь-який магазин жіночого взуття.

Халяви чобіт були високими не по примсі моди, а через практичної потреби. Подібна взуття потрібна була наїзникам, щоб краще триматися в сідлі. Халяви робили з жорсткою, майже не гнеться шкіри.

Також високі халяви захищали штани вершника від забруднень і зносу.

Ботфорти носили кавалеристи середньовічної Європи, наїзники російської армії 18-го сторіччя. Потім ботфорти стали носити і дворяни. Сам Петро Перший був їх прихильником.

Пані не тільки подарували ботфортам нове життя, але й істотно їх урізноманітнили. Ботфорти з каблуком або без, ботфорти різноманітних фасонів, від ботфортів, щільно облягають ногу, до ботфортів на платформі.

Вони мають можливість ледь прикривати коліно або доходити до стегна. З часом дизайнери втілюють у моделюванні ботфортів все більш і більш сміливі фантазії.

Ботфорти від Prada, наприклад, в якійсь мірі нагадують рибальські чоботи.

Однак з таким взуттям варто бути насторожі. Всього одна деталь стилю, застосована не до місця - і дама ризикує отримати звинувачення у несмаку.

Якщо твої ботфорти прості, наряд краще підібрати складніше, а якщо на ботфортах є прикраси, то в такому випадку одяг не повинен бути химерно-складною, щоб не перевантажити силует.

Якщо халяви у ботфортів широкі, пишна спідниця допоможе збалансувати силует.


Штани ж, навпаки, витончені ботфорти повинні бути облягаючими і вузькими.

В цілому, така річ, як дотримання пропорцій, важлива в будь-якому гардеробі. Наприклад, з об'ємним верхом треба носити вузькі ботфорти.

Любителькам спортивного стилю підходять ботфорти без каблука, які будуть ефектно виглядати з вузькими куртками і брюками.

Дуже ефектно виглядають ботфорти на шнурівці, при цьому, чим довше шнурівка, тим краще. Однак якщо ти зібралася придбати взуття на шнурівці, то у виборі одягу краще бути стриманіше, інакше одяг та взуття увійдуть в дисонанс один з одним.

З чим краще носити ботфорти?

Не варто забувати про випадки, коли ботфорти одягати не варто: наприклад, якщо у тебе глибоке декольте. Тоді ботфорти додадуть твоєму образу вульгарності, а не смаку і стилю.

Проте, ботфорти відмінно підходять до спідниць міді та міні, коротким пальто і сукням, шортів, леггинсам і вузьких брюк.

Нарешті, колір - традиційно це коричневий або чорний, а також темно-зелений, болотний, оливковий. Однак ти вільна пограти як з кольором, так і з фактурою - ботфорти це дозволяють.