http://emily-mag.ru/

Приходя в магазин, що спеціалізується на продажі парфумерії, ловиш себе на думці, що хочеться купити все і відразу, а вибір, тим часом, зробити все одно доведеться.

Пробувати всі духи поспіль в пошуках ідеального аромату, варіант не найкращий, оскільки після п'яти-десяти варіантів ваш ніс просто перестане відчувати нюанси пропонованих ароматів.

Втім, є спосіб і трохи краще. Перше, що вам необхідно зробити, це максимально скоротити вибір ще до того, як ви прийшли в парфумерний відділ або заглянули в інтернет магазин парфумів.

Можна орієнтуватися на рекламу парфумерної продукції в глянцевих журналах, а можна на поради подруг .

У кожному разі, у вашій голові повинно залишитися максимум пара виробників, серед продукції яких ви і будете вибирати ідеально відповідний вам аромат.

Вибираючи духи, слід звернути увагу не тільки на аромат і назва духів, але також на форму флакона і колір упаковки.

Ніщо з перерахованого вище ні в якому разі не повинно викликати у вас роздратування.

На жаль, коли мова заходить про духів, часто виявляється, що багато хто з нас мислять стереотипами. Так, припустимо, чомусь прийнято вважати, що кращі духи виробляються у Франції, а тому навіть не кращий парфум, виготовлений в цій країні, розходиться дуже добре.Спробуйте мислити ширше і звернути увагу на продукцію інших країн.

Повірте, найчастіше вона виявляється нітрохи не гірше французької. До речі кажучи, звернувши увагу на не надто розкручені бренди, ви позбавите себе від ризику придбати фальсифіковану продукцію.

У той же час французький контрафактний парфум можна зустріти навіть в солідному спеціалізованому магазині.

Якщо ви вирішите купити парфуми або будь-який інший парфум через інтернет, настійно рекомендуємо почитати відгуки покупців про інтернет магазин парфумів, в якому ви плануєте зробити покупку.

Це має велике значення, адже ви не будете мати можливості спробувати духи перед покупкою , а придбання неякісного товару навряд чи вас порадує.

При виборі аромату не бійтеся експериментувати. Будьте сміливіше і просто купуйте той варіант, який відображає ваш настрій.

Адже купуючи парфуми, ви насамперед створюєте навколо себе певну атмосферу, і тільки від вас залежить, наскільки гармонійною вона буде. Втім, навіть якщо ви помилитеся, ніщо не може вам завадити продовжити пошуки ідеальних духів хоч на наступний день.