http://ladyok.ru/

Новый сезон підносить чимало сюрпризів. Одним з таких сюрпризів стали: гольфи, шкарпетки, панчохи і гетри. Панчішно-шкарпеткові бум, так можна було б охарактеризувати такий інтерес модельєрів до цих деталей. І це не випадково, тому основною темою сезону став, втім як і в минулі роки, стиль 80-х.

Історики моди відзначають, що нове - це добре забуте старе. Сьогодні дизайнери все більше черпають ідеї з минулого, пропускаючи їх через призму сьогоднішнього дня, пропонуючи їх вільному і зухвалому поколінню XXI століття. А нам тільки варто приймати це чи відмовитися.

Шкарпетки

Виконані з шовку, нейлону або бавовни - ці деталі панчішно-шкарпеткової мануфактури міцно зайняли своє місце. Їх можна надіти і під коротку спідницю або міні - сукню, або укорочені брюки. Один нюанс: взуття повинна бути виключно на високих підборах, наприклад, танкетка.

Гольфи

Їх довжина може варіюватися від середини ікри до коліна, в деяких випадках навіть закривати його, немов ботфорти.


Так само одягаються під коротку спідницю або шорти. Хочеться відзначити, що гольфи з великим орнаментом не можна одягати дівчатам невисокого зросту, оскільки візуально вони можуть урізати довжину ноги.

Гетри

Вироби, у яких відсутній шкарпеткова частина, таким чином, дозволяючи показати свій прекрасний педикюр. Як і гольфи і шкарпетки, гетри одягаються під міні. Можливо у них трохи недбалий вигляд. Однак довжина виробу робить ногу візуально довше.

Панчохи

Незамінна деталь жіночого гардеробу. У новому сезоні модельєри надали їм деяку неохайність, що є їх характерною особливістю. Вони нагадують панчохи початку минулого століття, які наші прабабусі одягали з підв'язками. Однак сучасна дівчина зважилася обійти без належної підтримки.

Вони недбало сповзають по нозі, і елегантно оголюють її. Такі панчохи чудово підійдуть до нарядів із шифону та в'язаного трикотажу. І звичайно ж туфлі на високих підборах, босоніжки або платформа.