Ось і настали перші зимові холоди. Думаю настав час купити собі що - небудь тепле, і оновити свій гардероб. Що ж буде модно носити цієї зими?

Мода не стоїть на місці, вона рухається по колу, то повертаючись в давно забуте старе, то провалюючись у забутті.

А модним цієї зими будуть речі з хутра, вельвету й оксамиту. Причому не обов'язково купувати собі хутряну шубку. Можна використовувати хутро для обробки і прикраси вашого одягу, взуття або аксесуарів.

Щоб виглядати модно вам достатньо просто приробити хутряний помпон на зав'язки вашого плаття. Вельвет і оксамит зараз на піку популярності.

І щоб потрапити в модний струмінь, раджу вам придбати сукні, брюки, костюми, піджаки, спідниці та жакети їх вельвету й оксамиту.

Довгі рукавички знову увійшли в моду. Причому чим довше, тим модніше. Можна придбати рукавички з того ж оксамиту, хутра та вельвету, а можна з трикотажу та шкіри. І довгі рукавички з будь-яким нарядом будуть виглядати вишукано і елегантно.

І знову в цьому сезоні повертається мода на одяг, які мають забарвлення хижих і екзотичних тварин.


Дуже популярна леопардовий забарвлення, тигрові смуги і смужки чорно-білої зебри.

Таку забарвлення можуть також мати ваші сумочки, шалики, шовкові хусточки, довгі рукавички.

Але тут головне не перестаратися прикрашаючи ваш одяг в таку забарвлення. Адже найголовніше в моді - це почуття міри.

Стиль мілітарі, який був також модний в минулому сезоні перейшов і в цей сезон. І тепер в моді не тільки одяг у стилі льотчиків і моряків, а також дуже модно носити одяг з різних часів та історичних періодів.

Модні дизайнери зараз пропонують одяг, що нагадують мундири наполеонівських часів, або одяг з елементами лицарських обладунків , брюки-галіфе і військові плащі з часів першої світової.

Що стосується кольору одягу, то в цьому сезоні модними кольорами буде сірий, бордо, кораловий, шоколадний, багряний, ліловий, зелений і консервативний чорний.

Особливо варто звернути увагу на сірий колір, так він буде до лиця будь-якої дівчини - блондинки чи брюнетки. А ще сірий колір легко поєднується з будь-якими іншими квітами.