http://www.relook.ru/

Мода на ювелірні прикраси має властивість мінятися також як і мода на одяг, різні аксесуари. Сьогодні, наприклад, будуть актуальні громіздкі прикраси на шиї і зап'ястях, а завтра досить повісити одну витончену підвіску на золотому ланцюжку.

Через роки, ювелірні вироби залишаються модними і затребуваними, а також незмінні основні стилі, які представлені класичної темою, фольклорної та авангардної.

Класика ювелірних прикрас

Прикраси в класичному жанрі виконані в досить стриманому тоні. Іноді від них віє старомодними мотивами, а силует красивих аксесуарів виготовлений у вигляді чітких або заокруглених форм. Прикраси класичного стилю роблять більш вишуканими рідкісні діаманти, смарагди або рубіни.

В основному класичні вироби виконані із золота, платини або срібла. Слід зазначити, що класика буде в моді завжди.

Авангардні вироби

Ювелірні прикраси даного стилю відрізняються оригінальністю, простотою форм і методами виконання. Авангард увазі нестандартні поєднання фарб і матеріалів.

Авангардна прикрасам не властиві рамки шаблонності і стриманості. Витончені аксесуари, виконані в цьому стилі, привнесуть різноманітність в самий звичний спосіб життя будь-якої людини.

Широкий вибір авангардних прикрас пропонує ювелірний інтернет-магазин, який існує для цінителів свого часу і грошей.


У порівнянні з ювелірними салонами, інтернет-магазин не потребує додаткових витрат на своє утримання, тому ціни на ювелірні аксесуари приємно здивують.

Ювелірні прикраси, виконані у фольклорному стилі
Вишукані прикраси з фольклорними мотивами вражають різноманітністю і незвичайним виконанням. Вироби мають оправу червоного золота, різнокольорових вставок з натуральної шкіри, перламутрову або бірюзову емаль.

Серед фольклорних мотивів - метелики, квіти, бабки. Всі ці елементи доповнюють рутинну життя яскравими фарбами, а прикраси можна підібрати відповідно до деталями щоденної одягу.

Ювеліри максимально намагаються наблизити прикраси до природи. Екзотичні рослини, тварини, яка переливається вода - все це стилізовані ювелірні аксесуари.

Золото завжди в моді

Сьогодні ювеліри балують цінителів золота останніми нововведеннями, серед яких комбіновані прикраси з напівкоштовних і дорогоцінних каменів. Особливо популярно поєднання колірної гами - бронзовий, сонячний, кавовий відтінок.

Ексклюзивні прикраси із золота зі вставками діамантових розсипів переливаються і підкреслюють сучасну ефектність.