http://ladyok.ru/

Брюки- одна з головних складових жіночого гардеробу, і в новому сезоні весна -літо дизайнери не змогли повністю виключити їх зі своїх колекцій. Штани зручні та практичні, і це підтверджує наступний факт - багато представниць прекрасної статі, оцінивши їх гідності, відмовилися від носіння суконь і спідниць.

І це незважаючи на те, що протягом кількох сезонів, дані деталі гардероба є трендом.

Модні брюки

Для тих, хто все ж таки віддає перевагу брюкам, ми зупинимося на тих моделях, які в новому весняному сезоні є найбільш актуальними. Насамперед зазначимо, що темою весна-літо стали 70-е.

Дизайнери віддають перевагу моделям, трохи нагадують чоловічі штани.


Це прямі, широкі, злегка облягаючі стегна, брюки.

завужені брюки

Тим представницям прекрасної статі, хто, не дивлячись на примхи моди, прагне бути елегантною і привабливою, дизайнери пропонують брюки з високою талією, завужені до низу.

Такі моделі дозволяють за допомогою тонкого ремінця підкреслити стрункість талії, а разом з тим ширина штанини робить акцент на красі і довжині ніг, жінки.

Спортивні штани

До цієї категорії, мабуть, можна віднести брюки, які чудово підходять для прогулянок за містом, або по пляжу. Однак спортом в них займатися буде не комфортно, тому матеріал з якого вони виготовлені, не відповідає вимогам пред'являти до сучасної спортивному одязі.