<


img src="/img/1/1/117e63867ac64ee1126c0aafcfeb211d.jpeg"/>

Виш-лист - річ не тільки модна, але і дуже корисна, чим і пояснюється її популярність у всьому світі.

Wish-list являє собою перелік предметів, які вам хотілося б отримати в подарунок на якесь свято.

За кордоном виш-лист зазвичай роздають друзям і родичам разом із запрошенням на вечірку.

Також заповітний список публікують в Мережі (на спеціалізованому web-ресурсі або в особистому блозі).

Віртуальний виш-лист можна швидко скоригувати, крім того, він дає можливість гостям заздалегідь відзначити придбану ними річ, щоб інші врахували це, відправляючись за покупками, і подарунки не повторювалися.

Ось кілька правил, як скласти новорічний виш-лист.

По-перше, до складання wish-list необхідно ставитися серйозно, вибираючи лише ті речі, які самому собі купити шкода або ніколи, а ось в подарунок отримати дуже приємно.

Це може бути, наприклад, модний брелок для ключів або автомобіля, набір елітної косметики для домашнього спа або колекційні книги про стиль, ландшафтному дизайні і подорожах.

По-друге, не поспішайте викладати свій виш-лист, складіть початковий варіант і через тиждень викресліть із нього ті пункти, які були вписані зопалу.

По-третє, визначившись з основними пунктами, негайно викладайте wish-list в Мережу, щоб у знайомих залишалося як якомога більше часу до Нового року для пошуку бажаного подарунка.

По-четверте, для полегшення пошуків, доповніть виш-лист посиланнями на потрібні продукти в інтернет-магазинах або списком адрес, за якому можна придбати необхідні предмети, а також вказівкою приблизних цін.