Від чого ж це відбувається? Гіподинамія-це вже супутній фактор нашого часу. Ми дуже багато часу проводимо без руху. Це знайоме всім:
1.Большінство людей проводить свій робочий день, сидячи.
2.Поездка з роботи і на роботу, в більшості випадків, в автомобілі.
3.Отдих пасивний - лежачи на дивані перед телевізором або з книгою.
4.Відсутність великого числа побутових рухів.

Ці фактори, що впливають на нашу мускулатуру і судини, які, призводять до застійних явищ в нижніх кінцівках.

Це раніше вважалося, що варикозне розширення вен, професійне захворювання і спадковий фактор. На жаль, сьогодні це вже відносний показник. Зараз варикозна хвороба може торкнутися і людину, у якої немає генетичної схильності.

Отже, як працюють наші вени? В артеріальних судинах кров проходить під великим тиском, завдяки роботі серця. А вже у венах току крові допомагає робота м'язів. І з цього венозний тиск абсолютно відрізняється від артеріального і набагато слабкіше.

Тепер можете собі уявити, що відбувається з нашими венами. Так, саме, вони фактично не працюють. І все тому, що наші ноги знерухомлені. Звідси і з'являються набряки, судинні сіточки, важкість у ногах, відчуття здавленості. Це можна вважати першою ознакою на шляху до варикозного розширення вен нижніх кінцівок.

Як давно вже відомо, що найкраще лікування це профілактика. Що ж можна зробити ?! Якщо життєві умови не дозволяють займатися спортом і активним відпочинком, то вам на допомогу можуть прийти фізіотерапевтичні методи.

Вашій увазі ми можемо запропонувати спеціальний комплекс процедур, розроблений спеціально для вирішення даної проблеми.


Що вимагає мінімум витрат вашого часу.

Перша процедура проводиться на всім відомому апараті LPG Cellu Keymodule I. Представлений розробниками протокол "Венозна недостатність" тривати всього 20 хвилин за часом з використанням циклічного вакууму і не зачіпає глибоко лежачих тканин, повністю безболісний.

Дозволяє забезпечити максимальний дренаж венозних і лімфатичних судин нижніх кінцівок. Як і основні протоколи методу Ендермологія, проводиться у спеціальному костюмі. Друга процедура, що входить в програму "Синдром важких ніг" - це кріоапплікація "Легкі кроки" від французької таласотерапевтичного марки Альготерм.

Завдяки поверхневому зниження температури, наш організм намагається зігрітися. І активізує захисні процеси в даній області тіла, відповідно судинна система починає активніше працювати. Поліпшується відтік венозної крові і доступ артеріальної. Так само охолоджуючий фактор і венопротектори, що знаходяться у складі препаратів, зміцнюють судинну стінку і покращують проникність клітинної мембрани.

І третій завершальний етап-це домашнє профілактичний засіб "Гель для легкості ніг". Чудово рятує протягом дня від набряклості, і що не маловажно, його, можливо, наносити зверху такого жіночого аксесуара, як колготки. Але тут треба нагадати, що використання цього домашнього кошти, не замінює професійних процедур.

Зараз гряде весна, і яка ж модниця не захоче блиснути собою на високих підборах? Завдяки нашому комплексу процедур, ми даємо таку можливість всем !!!