Перманентний макіяж (татуаж, тату-макіяж) це косметологічна процедура, яка виконується за допомогою спеціального обладнання.

Це довготривалий макіяж на вашому обличчі.

Розрізняють 6 видів татуажу:


  • татуаж губ

  • брів

  • століття (стрілки або межреснічного заповнення)

  • родимка або мушка

  • ореолу сосків

  • пігментація шрамів і рубців

Татуаж може бути як натуральних відтінків, так і більш яскравим за вашим бажанням.

В істинному розумінні татуаж це не косметологічна процедура. Коріння татуажу йдуть в древню татуювання, де майстер повинен був бути художником і великим професіоналом. Це серйозна і дуже відповідальна професія, яка вимагає тривалої полготовкі.

У міру свого розвитку та поширення, татуаж почали асоціювати з косметологією. Цю процедуру стали пропонувати в салонах краси широкого профілю, як одну з багатьох косметологічних послуг.

Це в принципі не правильно татуаж, як і професійний макіяж, вимагає від майстра художнього бачення і великого досвіду роботи.


Тільки художник може "побачити" Ваше обличчя, порадити боле гармонійно поєднується з вашою зовнішністю форму.

У Росії, на даний момент індустрія перманентного макіяжу тільки набирає обертів. Великі московські салони і студії навчають і випускають кілька десятків "фахівців" на місяць. І вони, не маючи досвіду, продовжують "набивати руку" на Вас.

При виборі фахівця, що виконує цю процедуру, в першу чергу треба упевниться що
майстер має досвід і добру репутацію. А як можна це визначити? Та дуже просто!

Галерея виконаних робіт перше свідчення досвідченості майстра. Навіть дипломи найавторитетніших шкіл і курсів не замінять багаторічної роботи. Якщо таку галерею майстер вам показати не може, задумайтеся.

Хороший майстер за довгу практику напрацьовує величезна кількість власних клієнтів. Такий спеціаліст не потребує додаткової реклами, його роботи самі говорять за себе. Будьте готові до того що у майстра може бути запис на тиждень або навіть на місяць.