Коли жінка хоче поміняти щось в житті, насамперед - вона міняє зачіску. І це дуже відповідальний момент. Так як, напевно, кожна з нас, хоч раз кардинально змінила свій імідж, помічала: зі зміною зачіски змінюється і вона сама.

Деяким жінкам подобаються носити короткі стрижки, хтось віддає перевагу довгим волоссям. Вибір пропонованих моделей величезний. І якщо тип, будова вашого волосся, а також форма обличчя дозволяють, то можна піти на експерименти. Але щоб не було боляче потім, краще заздалегідь дізнатися думку фахівців з цього питання.

Якщо вранці у Вас зовсім немає часу подовгу наводити красу перед дзеркалом - то, якраз коротке волосся те, що потрібно. Вони хороші тим, що не вимагають особливо довгого догляду.
Але варто пам'ятати, що коротким волоссям абсолютно необхідна хороша стрижка. Особливо, якщо волосся тонкі і м'які, їм, як правило, не вистачає обсягу. І тоді пряма стрижка не буде виглядати виграшно. Занадто дрібна завивка їх також не прикрасить.

При дуже жорстких волоссі відмінно підходять зачіски з м'якими, напіврозкритими локонами.
Вважається, що власниць короткого волосся відрізняє діловитість і ініціативність. Можливо, через те їх часто вибирають жінки у віці, яким вони дозволяють відчувати себе молодше.

Довгі ж, спадаючі по плечах густе волосся є ознакою романтичною, тонкої натури.Тому жінкам, які віддають перевагу класичний стиль, варто віддати перевагу саме довгому волоссю.

Таке волосся повинні виглядати бездоганно! Для чого їх завжди потрібно підтримувати ідеально чистими і доглянутими. Коли волосся слухняні і легко піддаються укладанню, ви ніколи не обзаведетеся звичкою весь час поправляти і смикати їх.
Звичайно, догляд за довгим волоссям вимагає часу, але, погодьтеся, власницям таких зачісок навіть приносить задоволення доглядати за ними.

Підкреслити жіночний погляд Вам допоможуть різноманітні чубчика: косі або злегка спадаючі на очі. Останнім часом популярними стають зачіски з чубчиком, що йдуть від самої верхівки. Але, слідуючи тенденціям моди, не зробите помилки і враховуєте в першу чергу свої індивідуальні особливості. Найкраще проконсультуватися у професійного перукаря, який порадить, що підійде саме Вам. Він також зможе підібрати і засоби по укладанню і догляду за волоссям для підтримки їх здоровими і красивими.

Нова стрижка - це новий образ.
Вона багато в чому буде впливати на сприйняття Вас як особистості оточуючими людьми. Але не забувайте, що в першу чергу від того, як будете відчувати себе Ви самі, залежить і те, як Вас будуть сприймати.

Так що, дерзайте!