<


img src="/img/a/2/a205204f073cabd5640d562c70451ed4.jpeg"/>

Зберегти молодість шкіри, як можна довше - мрія всіх жінок.

Лабораторії косметичної індустрії вже давно працюють над вирішенням цієї проблеми і пропонують різні засоби проти старіння шкіри.

Дослідники з Університету охорони здоров'я Мічигану з'ясували, що косметичні засоби містять таку речовину, як ретинол не тільки покращують зовнішній вигляд шкіри, але і призупиняють процес старіння і руйнування шкірних тканин.

Дослідники перевірили ефект ретинолу на шкірі літніх пацієнтів і відзначили значне зменшення морщинистости і огрубілих ділянок.

Вчені дійшли висновку, що косметичні засоби, що містять ретинол сприяють збільшенню виробництва колагену, завдяки чому клітини шкіри можуть протистояти різних ушкоджень, ран і формуванню виразок.

Дане відкриття доводить також істотну користь речовини не тільки в боротьбі за гарний зовнішній вигляд шкіри, але і як захисного засобу для її здоров'я, адже при старінні шкіра стає тоншою і частіше піддається різним травм.

А ретинол навіть при впливі сонячних променів, захищає шкіру від процесу старіння, тому що його функції допомагають активізувати склади glycosaminoglycans, які зберігають великі кількості води.