Літо, липень. Відповідний час року для того, щоб зайнятися собою і привести своє тіло у форму. Не важливо, у відпустці чи Ви вже або ще працюєте, проводите час вдома, на дачі або на курорті .. Але гарна погода і довгі дні дають можливість відчути прилив сил і зайнятися спортом собі в задоволення!

Який колір, які тканини
Перед початком занять спортсмену варто звернути увагу на одяг для занять. Темні кольори притягують світло і "вбирають" спеку, тому найкращим вибором стануть світлі відтінки. Вибирати краще легкі тканини, які создаюдут додаткові можливості для циркуляції повітря. Природними адсорбентами поту є одягу з льону та бавовни. До того ж вони перевершують по гігієнічності всі синтетичні тканини.

Що не можна
Займатися ними днем такими популярними видами спорту як бадмінтон, баскетбол або теніс не рекомендується. Справа в тому, що з 11 ранку до 4 вечора занадто інтенсивне ультрафіолетове випромінювання сонця принесе більше шкоди, ніж користі.

Вранці
Любителям ранкових занять спортом, важливо також пам'ятати НЕ тільки про те, що потрібно рано вставати, а й подбати про достатню кількість сну.


7- або 9-годинний сон - дуже важливий аспект здоров'я, особливо при фізичних навантаженнях.

Нові захоплення
Саме час освоїти, якщо є бажання, принципово нові цікаві види спорту , доступні саме влітку. Спробувати себе можна в скейтбордингу, катанні на роликах, заняттях веслуванням. Ну а якщо Ви зовсім не екстремал, то сезон надає Вам можливість займатися йогою на свіжому повітрі, наприклад, поруч з лісом або водоймою. Користь від такого заняття помножитися: подуву вітру і плескіт води допоможе розслабитися і сконцентруватися.

Найголовніше
Пам'ятайте, що активне життя це не тільки запорука Вашої гарної фігури і самопочуття, але збереження здоров'я на довгі роки, що допомагає продовжити життя.