На початку літнього сезону кожна жінка замислюється про обсяг і пружності, працює над своєю фігурою. Але чи часто ми замислюємося про те, що обсяг і пружність також потрібні нашим волоссю? Цього літа SHAMTU подбає про обсяг і пружності ваших зачісок завдяки новій колекції - шампуню і кондиціонера SHAMTU Кропива.

Раннім літом мимоволі заздриш рослинам - вони щороку оновлюють свої зелені крони. Якби можна було те ж саме зробити з волоссям! Але коли волосся тонке і слабкі, про це доводиться тільки мріяти. Для справжнього обсягу їм не вистачає пружності. Значить, потрібно запозичити її у природи.

Цілющі властивості кропиви відомі з давніх часів.


У збірнику-травник ХIII століття настій кропиви радять використовувати для зміцнення волосся. Сучасні фахівці підтвердили унікальні зміцнювальні властивості кропиви. Вона вважається одним з найбільш корисних рослин - чому б не скористатися її цілющою силою?

Новий шампунь і кондиціонер Shamtu з екстрактом кропиви зроблять волосся більш пружними і додадуть волоссю до 45% більше обсягу! Це саме те, чого не вистачає мешканкам сучасних міст - близькості до природи, у якій можна отримати все необхідне для молодості і краси. Шампунь і кондиціонер Shamtu Кропива - справжня знахідка для власниць тонких і слабких волосся.

Попереду літо? З Shamtu Кропива Ви будете до нього готові!