У розпал спекотного літа, найменше хочеться виснажувати себе спортом .. Але все ж подбати про свою фігуру варто навіть найбільш ледачим! Перед Вами 5 нехитрих способів підтримувати себе у формі, не напружуючись:

1. Підніматися по сходах
В офісі, в торговому центрі, у власному під'їзді і навіть в готелі - сходинки можна знайти де завгодно. Саме біг і ходьба вгору-вниз розвивають витривалість і зміцнюють нижню частину тіла - стегна, сідниці, гомілки. Отже, крокуйте по кожній сходинці і повільно спускайтеся вниз. Потім можна спробувати йти через сходинку. А якщо навантаження дається легко, збільшуйте швидкість, кількість повторів або використовуйте обтяження - сумки або пляшки з водою.

Навіть якщо Ви просто відмовтеся від ліфта - результат буде помітний відразу, а втома і задишка від підйомів незабаром пропадуть. Якщо Ви живете занадто високо, щоб відразу забути про ліфт - почніть з малого - піднімайтеся і спускайтеся по сходах, поки не втомитеся, а потім викликайте цю рухому кабінку. З кожним разом Вам буде все легше і легше!

2. Плавати
У морі, в річці, в озері, в ставку - де завгодно, якщо Ви на відпочинку, поєднуйте приємне з корисним! Якщо ж Вам довелося залишитися в місті, то чи не позбавляйте себе задоволення - запишіться в басейн. Є басейни з морською солоною водою, щоб зовсім відчути себе. Можна записатися на аква-аеробіку, яка дає дуже хороший ефект плані корекції фігури.

Або освоїти який-небудь стиль - брас, кроль або батерфляй.


Пам'ятайте, що вода здатна в лічені дні зробити витонченою навіть саму запущену фігуру. А спалювання жиру відбувається за рахунок різниці температур води і тіла. До того ж під час плавання працюють всі м'язи тіла і поліпшується постава.

3. Грати у волейбол
На пляжі, на дачі, на майданчику біля будинку - головне, зібрати команду або знайти хоча б ще трьох чоловік. А на пляжі якраз охочих зіграти знайдеться набагато більше! Через пару тижнів таких щоденних тренувань руки, ноги і талія непомітно підтягнуться.

Жирові відкладення спалюються завдяки коротким паузам між сверхнагрузки і тренуванні в умовах посиленого споживання кисню. А якщо гра проходить на піску - Ви станете більш вправною і стрибучий.

4. Прогулятися з дітьми
Уж навіть найбільш ледачим татам і мамам малюки не дадуть сидіти на місці. Разом з непосидами бігайте, стрибайте, розгойдуйте гойдалки, грайте в м'яч і збирайте розкидані по пісочниці формочки. І дитина буде в захваті, і Ви!

5. Пройтися пішки
Саме час гуляти і одночасно боротися із зайвою вагою. Влітку це зробити простіше простого! Врахуйте, щоб від таких тренувань був видимий ефект, потрібно рухатися досить швидко (зі швидкістю близько 7 км/год), а ще краще - по пересіченій місцевості. Хоча благотворно впливати на самопочуття будуть навіть неспішні прогулянки з друзями години по 2-3 в парку або по місту.