Сьогодні дослідники все частіше вживають термін "тероризм краси". Під цією несподіваною формулюванням мається на увазі вплив прийнятих стандартів зовнішності на свідомість "середньостатистичної" жінки, що не вкладається в горезвісні "90-60-90".
"Ніхто не досконалий і не зобов'язаний бути досконалим, - говорить автор бестселера" Краса зсередини і зовні : як бути красивою без ботокса "Даніеле Де Вінтер. - Тільки 8% жіночого населення планети володіють так званими модельними параметрами. Чи означає це, що інші 92% повинні ненавидіти себе за невідповідність майже віртуальному ідеалу? Чи не краще просто посміхнутися і бути самою собою ? " Така позиція давно перестала сприйматися як "втішний приз", а законодавці тенденцій залишають штампи і наказовий тон, роблячи ставку на індивідуальність.Виходьте з гри
Не ставтеся до своєї зовнішності як до сукупності недоліків . Вчіться висловлювати свої почуття через погляд, жест, посмішку. Будьте природні - яскрава індивідуальність поставить вас поза конкуренцією і виведе з безглуздою і нещадної боротьби за відповідність знеособленим стандартам краси.
змінити платівку
Перестаньте мучити себе через велику носа - це абсолютно безглуздо, якщо тільки ви не збираєтеся лягти під ніж пластичного хірурга. Перемкніть увагу на красивий розріз очей, високі вилиці або апетитні губи. Адже у вас чимало приводів для гордості!
Www.shape.ru