Зима - час, коли життя у всій природі сповільнюється, а то й зовсім завмирає. Не кращим чином ця пора року позначається і на наших волоссі. Холодний вітер, мороз і центральне опалення роблять свою чорну справу - і волосся стає ослабленими і ламкими, у шкіри з'являється схильність до лущення і подразнення. Для того щоб пережити зиму з мінімальними втратами, до холодів необхідно як слід підготуватися.
Ви, напевно, помічали, що взимку волосся електризується частіше звичайного. Це пов'язано з висушують впливом на шкіру і волосся центрального опалення. Щоб звести цей ефект до мінімуму, використовуйте зволожувачі повітря. Через брак таких ви можете просто поставити поряд з батареєю велику посудину з водою. Холод також має властивість висушувати волосся. Для запобігання від висушування в зимовий період користуйтеся кондиціонерами з максимальним зволожуючим ефектом.
Для нашого клімату характерна досить висока вологість повітря взимку. Це стає досить серйозною проблемою для будь-якого волосся: кучеряве закручуються ще більш дрібними кучериками, прямі абсолютно не тримають форму зачіски.


Тому перед виходом на вулицю краще скористатися гелем або мусом для укладання. Крім того, що ці кошти фіксують зачіску, вони ще злегка захищають волосся від зовнішнього впливу. Однак не варто захоплюватися і переборщувати із засобами для укладки, так як вони не дають волоссю дихати.
Взимку волосся вимагають особливого догляду ще й з тієї причини, що вплив сонячних променів посилюється після відображення їх від снігу. Намагайтеся не виходити на вулицю без головного убору, так як вітер, сніг і сонячний блиск не кращим чином позначаються на здоров'я вашого волосся. Щоб волосся не електризувалося на морозі, що не топорщілісь і були слухняними, перед виходом на повітря розчешіть їх щіткою, скропити спреєм-антистатиком для волосся - це допоможе нейтралізувати статичну електрику.
Цілком можливо, що постійні перепади температури і постійне носіння головного убору викличуть необхідність часто мити голову. У такому випадку користуйтеся найбільш м'яким шампунем або легким кондиціонером.
Www.daily.inter.by