Захист нігтів здійснюється за допомогою нанесення на поверхню нігтьових пластин водонепроникного покриття, яке ізолює їх від впливу води і бруду.

гігієнічна губна помада, виготовлена на восковій основі, відмінно виконує цю функцію. Звичайно, вам може здатися дивним, що я пропоную використовувати для захисту нігтів губну помаду, але це найкраще, що можна придумати. Це недорогий і при цьому дуже ефективний спосіб догляду за нігтями.

Для того щоб ще надійніше захистити нігті, використовуйте помаду, яка містить добавки, що захищають губи від ультрафіолетового випромінювання.

Нігті, як і будь-яка інша частина тіла, дуже чутливі до впливу сонячних променів, тому губна помада з відповідними добавками допоможе вам захистити не тільки губи, але і нігті.

Гігієнічна губна помада містить вітамін Е, пантенол, сік алое, що дуже корисно для нігтів.


Гігієнічну помаду на восковій основі ви можете придбати в будь-якій аптеці або в спеціалізованому магазині.

На закінчення хочу попередити вас: перш ніж зробити покупку, переконайтеся в тому, що помада виготовлена на основі воску. Деякі нові види гігієнічних губних помад виробляються на масляній основі.

Можливо, для використання за прямим призначенням така помада і краще воскової, але нігтям необхідний саме віск, для того щоб зробити їх водонепроникними.