Сухе і холодне повітря, що обволікає тіло жінки спочатку восени, а потім і взимку, прекрасно знає свою справу, в результаті чого ніжна шкіра губ, особливо якщо їх постійно облизувати, стає шорсткою і тріскається. Що робити?
У першу чергу, перестати постійно губи облизувати, оскільки уявлення про те, що, нібито, від цього вони стануть більш вологими - помилково. Навпаки, в слині містяться травні ензими, які роз'їдають чутливу шкіру губ.
Крім цього, облизуючи губи, ми позбавляємо їх всіх тих жирів, які потрапляють на них з прилеглих ділянок шкіри.
Для того щоб цього не сталося, слід в холодну пору року кожні два-три години (по можливості) пити хоча б по кілька ковтків рідини.


Тоді не буде відбуватися зневоднення організму, і шкіра на губах та обличчі стане менше сохнути.
Допоможе і помада, але не дешева, оскільки в ній містяться шкідливі речовини, які в будь-якому випадку потрапляють в організм, а якісна, яка навпаки, стане надійним захистом. Не бійтеся наносити її, якщо губи потріскалися, - вона захистить від попадання в тріщини мікробів!
У тому випадку, якщо ще й запалилися куточки рота, не потрібно чіпати їх брудними руками - краще вчасно нанести на них протизапальну мазь. А вдома побалувати губи маскою з меду - він врятує ніжну шкіру від сухості.