Мед - чи не найважливіший компонент серед засобів краси, які можна зробити вдома. Мед використовувався як ключовий компонент нашого раціону з минулих кількох десятиліть. Він, також вважають, є найефективнішим компонентом краси. Природний мед буде кращим засобом для вашої здоровою і сяючою шкіри.
Мед - суміш цукру, воску і мінералів. Він добре підходить для чутливих типів шкіри через його антіраздражающіх особливостей, також мед дуже популярний як природний зволожуючий крем для сухих типів шкіри. Мед - ключовий компонент багатьох продуктів краси, доступних у вашому місцевому косметичному магазині. Більшість відомих косметичних брендів використовують мед як ключовий компонент, але такі продукти виходять дуже дорогими. Ви можете приготувати засоби краси з меду у себе вдома.
Перед нанесенням меду на вашу шкіру спочатку перевірте, чи є у вас алергія на мед чи ні. Ви можете перевірити чутливість шкіри, завдаючи мед на шкіру навколо вашої шиї.
Ось - деякі з підказок краси меду нижче:
1. Ви можете приготувати маску для обличчя з меду себе вдома. Просто нанесіть чистий мед на обличчя і залиште на 15 або більше хвилин, поки він повністю не висохне. Коли особа стане сухим, просто сполосніть обличчя теплою водою, і ви побачите дивовижні зміни на вашій шкірі після меду.2. Мед може також використовуватися для прийняття ванни. Завжди тримайте банку меду в своїй ванній кімнаті і додайте його у воду ванни. Це допомагає для пом'якшення шкіри і зволожує її, також мед додасть приголомшливий вид всьому вашому тілу, роблячи вашу шкіру більш гладкою і сяючою. Ви можете нанести мед на вашу шкіру і дати йому висохнути, використовуючи поплескування обома руками. Після процедури з медом добре промийте шкіру, щоб його не залишилося. Тепер ваша шкіра стане більш красивою.
3. Якщо Ви хочете мати м'яку і солодко пахне шкіру, тоді додайте у ванну мед. Просто додайте від? до? чашки меду у воді ванни.
4. Скраб з меду, як вважають, є кращим засобом для сухої шкіри. Просто змішайте в руці одну чайну ложку меду з невеликою кількістю мигдальною борошна. Помасажуйте цією сумішшю обличчя. Залиште на обличчі на 15 хвилин і потім сполосніть теплою водою, щоб змити скраб.
5. Ви можете також зробити за допомогою меду засіб для щоденного вмивання. Сухе молоко змішайте і однією чайною ложкою меду. Нанесіть цю суміш на обличчя, щоб змити косметику і бруд. Залиште висохнути на кілька хвилин і потім сполосніть ваше обличчя теплою водою.
Www.krasivoe.info