Взимку сприйняття ароматів сильно змінюється. Тому багато хто з нас починають відчувати незрозуміле бажання змінити колись такі улюблені парфуми на що-небудь новеньке або з подивом виявляють, що звичний ароматичний букет звучить зовсім інакше, як ніби хтось підмінив духи у вашому флаконі.
"Айс ? Чи не айс "
Всьому виною - мороз, який не тільки приємно бадьорить нам шкіру, але і сприяє тому, що вона випаровує запахи не так, як, наприклад, влітку. Верхні ноти аромату тримаються довше, в той час як "серце" і "база" випаровуються значно швидше, так що загальне сприйняття духів спотворюється. Особливо це стосується так званих "свіжих" ароматів, таких як прохолодний "212 On Ice" з яскраво вираженими нотами цитрусових, "крижана" туалетна вода "Aqua Allegoria Lemon Fresca" із хвилюючим запахом зеленого лимона, "Green Tea" з легким освіжаючим ароматом зеленого чаю і м'яти, чистий і глибокий запах туалетних духів "Oxygene" або аромат легкого бризу в "D & G Light Blue". Влітку такі запахи прекрасно відчуваються на шкірі і освіжають, оскільки букет аромату збалансований таким чином, що верхні ноти доповнюють базове його звучання і не вимагають додаткового розкриття. Однак, "прохолода" духів, помножена погодної свіжістю, в результаті втрачається, тому взимку від ароматів цієї серії краще відмовитися на користь складних теплих екзотичних запахів.
Східні казки біля каміна
Можливо, в вашому арсеналі є флакон парфумів з яскравим і насиченим ароматом, який ви придбали, спокусившись на вишуканість верхньої квіткової ноти. Але будь-яка спроба "вийти в ньому в світ" закінчувалася тим, що первісна легкість запаху поглиблювалася терпкою базою, так що аромат ставав нав'язливим і задушливим. Саме час знову згадати про нього з настанням зими, коли морозне повітря очищає наш нюх і дозволяє повністю зосередитися на складному запаху. В першу чергу, сюди можна віднести духи зі східними ароматами, які вважаються найбільш "важкими" для сприйняття. Їх не даром прийнято називати привабливими і привабливими, оскільки в основі всіх східних композицій лежить м'який амбровий запах, доповнений пудровим і ванільними нотами, що викликає асоціації зі стриманим вогнем, палаючим в каміні морозним днем.


У порівнянні з "літніми" духами, вони розкриваються поступово і багатогранно, як іскристий на сонці сніг: спочатку домінує одна нота, потім починає звучати інша, а базова композиція сприймається як довге відлуння, яке огортає вас стійким ароматом. У підсумку вас не покидає відчуття тепла, комфорту і затишку, які взимку особливо необхідні.
На солодке
Деякі парфумери люблять додавати в парфуми солодкі мотиви: наприклад, в типово зимовому ароматі "Ambre Narguile Hermessence "змішані нотки ванілі, мускусу і лабданума з апетитним запахом меду і карамелі, а в чуттєвий східний запах" Gucci Eau de Parfum II "потрапили ноти гіркого апельсина, чорної смородини, ожини і кедра, розбавлені крапелькою рому - наче нагадування про різдвяному ярмарку на морозі з дегустацією палючого глінтвейну. Якщо східна тема здається вам занадто складною для нюху, варто звернутися до чисто квітковим ароматам, основу яких найчастіше складають троянда, жасмин, бузок, конвалія. Ці духи також відмінно підходять для зими, оскільки їх запах приємно зігріває, зазвичай стійко тримається і залишає за собою тонкий вишуканий шлейф, проте в них немає тварин ноток, які дають аромату наліт нудотності. До прикладів нестаріючої класики квіткових духів можна віднести "5th Avenue" з початковими нотами бузку, липового цвіту, конвалії і магнолії, "Angel Violet" з ніжністю фіалки, солодкістю ванілі і неповторним запахом цукрових пряників, "Cafe-Cafe Adventure" з гармонійним поєднанням жасмину , троянди і рожевого перцю, "Pleasures", складений з ароматів білої і чорної лілії, герані, півонії і пачулі, і "VV Rose" з відтінками піона, троянди, малини і зеленого яблука. До речі, деякі виробники парфумів враховують особливості їх "звучання" в різні сезони, тому випускають дві версії одного аромату: полегшену для літа і більш важку для зими. Ну а перш, ніж ви придбаєте до зими нові парфуми, і вони займуть гідне місце серед вашої улюбленої парфумерії, почніть знайомство з ароматом, купивши невеликий пробник. Його обсягу якраз вистачить на те, щоб зрозуміти, чи станете ви нерозлучні з цим запахом до кінця зими або стоїть знову пуститися в ароматний пошук.
Www.barbora.ru